آبرسانی به 18 روستای شهرستان چوار تسریع می شود/ پروژه تحقیقاتی آبفا انجام می شود

[ad_1]

آبرسانی به 18 روستای شهرستان چوار تسریع می شود/ پروژه تحقیقاتی آبفا انجام می شود

ایسنا/ ایلام مدیرکل دفتر امور روستایی دولت ایلام از برگزاری جلسه برنامه ریزی آبرسانی به 18 روستای شهرستان چوار خبر داد.

«نعمت الله رحیمی» در گفت وگو با ایسنا، اظهار کرد: با توجه به تنش شدید آب در روستاهای منطقه «بولی» شهرستان چوار و طرح رفع این مشکل مردم منطقه یک ضرورت است. تقاضای اصلی، در سفر استاندار به این شهرستان از اداره آب و فاضلاب استان و آبفای منطقه دعوت به عمل می آید.
«ابراهیم یعقوبی» رئیس دولت چوار نیز گفت: در این جلسه مشکل آب دهستان بولی با 18 روستا مورد بحث و بررسی قرار گرفت و متاسفانه تاکنون طرح مطالعاتی انجام نشده است که در این بخشداری حضور دارند که تصمیم گیری شد. توسط معاونت های آب و آب منطقه ای استان تاوا. برای مطالعه منابع آب روستاهای بخش بولی یک هفته ثبت نام کنید.
وی گفت: علاوه بر این دکتر ابوالفتحی قول می دهد در صورت تهیه طرح تحقیقاتی نسبت به پیگیری و رفع مشکل آب قطعه بولی اقدام و به این مهم کمک کند.
رئیس اداره چوار با تاکید بر اینکه این امر نیز مستلزم ارائه طرح مطالعاتی و درخواست از نمایندگان آبفا و آب منطقه ای برای پیگیری و اجرای جدی این موضوع است، ادامه داد: شهرستان چوار دارای 54 روستا است و در حال حاضر نیز وجود دارد. بیش از 40 روستا با تانکر. آب تامین و با حمایت و پیگیری فرماندار محترم جناب آقای بهرام نیا مشکل آب شرب شهرستان چوار و روستاهای بخش مرکزی و بولی در سال جاری برطرف خواهد شد.
رئیس دولت شهرستان چوار ضمن قدردانی از حضور جناب آقای ابوالفتحی، با حضور در شهرستان سعی در آگاهی کامل از مشکل و قول مساعد دولت برای رفع آن را به مردم داد که با رایزنی و اجرای جدی این موضوع گفت: : زحمات مدیران و مسئولان آبفای استان در آینده نزدیک به نتیجه خواهد رسید و مردم شاهد این خدمت بزرگ از سوی جهادگران و دولت ارزشمند خواهند بود.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.