آرین منش: اصولگرایان نمی توانند از عملکرد دولت دفاع کنند

[ad_1]

یک اصولگرای سیاسی با بیان اینکه هنوز وعده های دولت در حوزه اقتصادی محقق نشده است، گفت: احزاب اصولگرا نمی توانند از عملکرد دولت دفاع کنند.

محمدجواد آریان منش در گفت وگو با ایسنا، در پاسخ به این سوال که آیا تشکل ها و احزاب سیاسی در دفاع از عملکرد دولت فعال هستند، گفت: اساسا احزاب و تشکل های سیاسی جایگاه مناسبی در کشور و فعالیت های خود ندارند. آنها نیز عمدتاً در فصل انتخابات هستند و پس از انتخابات به پای صندوق های رای می روند.

وی ادامه داد: احزاب اصولگرا به طور کلی باید خود را شریک دولت بدانند چرا که حامی دولت هستند. وعده های دولت در حوزه اقتصادی همچنان محقق نشده است، تورم و تورم بالا مردم را ناراضی می کند و البته در این شرایط نمی توانند از عملکرد دولت و مانند اصلاح طلب محافظت کنند. طرف، ساکت و غیر فعال هستند.

نماینده مجلس شورای اسلامی مدعی شد که دولت در چندین زمینه از جمله تهیه واکسن و کنترل کرونا یا آزادسازی سواحل موفق بوده است. «تاکنون ناموفق بوده است.

آرین منش با اشاره به توجیه دولت برای داشتن زمان کافی برای حل مشکلات اقتصادی گفت: مردم نمی توانند مسائل پیچیده اقتصادی را تحلیل کنند، اما متوجه می شوند که میزهایشان کوچکتر و کوچکتر می شود. دولت نتوانست به این هدف دست یابد و احزاب اصلی نیز نتوانستند از دولت دفاع کنند. از سوی دیگر بسیاری از مشکلات کشور به برجام گره خورده است که در صورت رفع این مشکل، دارایی های ایران آزاد می شود و این عامل می تواند مشکلات اقتصادی را تا حدودی و در کوتاه مدت حل کند.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.