آغاز طرح عملیات ضد سرقت در ابهر

[ad_1]

ایسنا/ زنجان فرمانده انتظامی ابهر از شناسایی و دستگیری 18 سارق سابقه دار و کشف 22 فقره سرقت در طرح عملیات ضد سرقت در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ محمد مهدیخانی در گفت وگو با ایسنا، با تاکید بر اینکه مبارزه با سرقت و ناهنجاری های اجتماعی نیازمند عزم همگانی است، گفت: امنیت محصول یک فرآیند جمعی است و ضروری است همه در این امر پلیس را یاری کنند. “

وی با اشاره به اینکه پس از اعلام اجرای طرح عملیاتی مبارزه با انواع سرقت در شهرستان ابهر، پیگیری این موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی و کلانتری پنج این شهرستان قرار گرفت، افزود: از این تعداد هفت چیز طرح روز در عملیاتی جداگانه 18 سارق مسلح شناسایی و دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان ابهر یادآور شد: در ادامه تحقیقات سارقان به 8 فقره سرقت از اماکن شخصی، 5 فقره سرقت لوازم و محتویات خودرو، 8 فقره سرقت معابر و اماکن عمومی اعتراف کردند و توجه داشته باشید که این سارقان سابقه دار بوده اند. به قوه قضائیه مراجعه کرد.

مهدیخانی با اشاره به اینکه از مهاجمان بیش از 300 متر لوله و اتصالات، 3 جفت پلاک و یک دستگاه رادیو مسروقه، بیش از 150 کیلوگرم آهن و مصالح ساختمانی و چندین شیر فاضلاب شهری کشف شد.سارق گفت: همچنین کشف شد. در حاشیه ابهر رها شده و اقدامات لازم برای شناسایی مفقودین در دستور کار این دستور قرار دارد.

وی با تاکید بر رعایت اصول و دیدگاه های مردمی در زمینه پیشگیری از سرقت خاطرنشان کرد: ارتقای امنیت و نظم همواره سرلوحه کار پلیس است.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.