آغاز فعالیت مستقیم دانشگاه ها / خوابگاه های دانشجویی غیر بومی

[ad_1]

ایسنا/ اردبیل رئیس دانشگاه محقق اردبیلی گفت: از امروز فعالیت دانشگاه ها در زمینه ارائه خدمات آموزشی حضوری انجام شده و دانشجویان موظف به شرکت در کلاس های آموزش مستقیم هستند.

حبیبی در جلسه هماهنگی روسای دانشگاه محقق اردبیلی گفت: پس از 2 سال محدودیت آموزش حضوری در واحدهای دانشگاهی، با تصمیم وزارت آموزش و پرورش، دانشجویان در نیمه دوم به صورت حضوری حضور خواهند داشت. سال است و دیگر کلاس آموزش مجازی برگزار نخواهد کرد.

وی شرط حضور دانشجویان در خوابگاه را داشتن کارت ایمن سازی و دریافت دو بار واکسن کرونا دانست و گفت: بله.

محقق اردبیلی رئیس دانشگاه گفت: با توجه به تمایل اساتید و دانشجویان ما به یادگیری حضوری، امیدواریم شاهد ادامه یادگیری مستقیم دانشجویان با کمترین مشکل باشیم، قطعاً این امر در سال های آینده نیز با رعایت پروتکل های بهداشتی ادامه خواهد داشت. “

حبیبی افزود: در تمامی دانشکده های دانشگاه محقق اردبیلی، دانشجویان برای ادامه تحصیل نیاز به حضور دانشجو دارند و سخت تلاش می کنند تا به دوران قبل از کرونا برگردند و شرایط تحصیل مساعد را برای دانشجویان فراهم کنند.
وی در بخشی دیگر از سخنان خود خاطرنشان کرد: با وجود اینکه دانشجویان از یک هفته پیش آموزش حضوری را آغاز کردند، اما با تشکیل کلاس ها و آماده سازی خوابگاه ها، تسهیلاتی را در دانشگاه محقق اردبیلی برای دانشجویان مقاطع مختلف دانشگاهی فراهم کرده ایم. کارشناسی ارشد و دکترا می توانند آموزش انجام دهند.

محقق اردبیلی رئیس دانشگاه افزود: تمرکز ما بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی و تکمیل دوز اول تا سوم واکسن کرون است و انتظار داریم که شاهد پیشرفت‌هایی باشیم. دانشجویان در آینده با کمترین آسیب در دانشگاه محقق اردبیلی به تحصیل و امتحانات زنده ادامه می‌دهند. ماه ها.”

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.