اجرای شعار سال در گرو سهولت کار با حذف بروکراسی است

[ad_1]

ایسنا/ ایلام معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری ایلام اجرای شعار سال را منوط به تسهیل مشکلات با حذف مقررات دست و پاگیر و بروکراسی اداری و دوره حمایت مردمی از پژوهشگران ملی، جدی، دولتی، فرهنگی، مردمی، دانشگاهی و تولید ملی دانست. هنرمندان

دکتر «شهریار عباسی» در دیدار با رئیس مترولوژی سازمان ملی استاندارد و مدیرکل استاندارد استان ایلام با بیان اینکه اجرای شعار سال در گرو تسهیل مشکلات با رفع بروکراسی است گفت: آنچه مسئولان بر آن توافق دارند این است. اجرای شعار سال در گرو تسهیل مشکلات با حذف ضوابط و مقررات دست و پاگیر دستگاه های اداری و حمایت مردمی از فرهنگیان، جدی، دولتی، فرهنگیان، پوپولیست ها، علما و هنرمندان تولید ملی است. دگرگونی در عرصه تولید و خودکفایی بیشتر را به دنبال دارد.

وی افزود: نکته مهم در اجرای شعار سال توجه به اجرای یکسری اقدامات برای افزایش تولید است که در ابتدا لازم است با ظرفیت سازی تولید را افزایش دهیم تا بتوانیم این کار را از طریق سرمایه گذاری انجام دهید.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری همچنین با اشاره به اینکه نقش استانداردها در اجرای کمی و کیفی شعار سال رهبر معظم انقلاب، اساسی و مهم است، افزود: سلامت و ایمنی مردم تمامی ادارات و سازمان ها موظف به همکاری و رعایت ملاحظات استاندارد در زمینه کاری خود هستند.

در این جلسه «خانه زار» رئیس واحد اندازه گیری سازمان ملی استاندارد ضمن ارائه گزارشی از عملکرد سازمان ملی استاندارد ایران در حوزه های مختلف به ویژه اقدامات استاندارد استان ایلام در اجرای برنامه ملی سازمان استاندارد. طرح استاندارد منافع عمومی و مسئولیت اجتماعی قوه مجریه وی خواستار حمایت همه جانبه همه دستگاه های انتظامی برای نهادینه سازی این موضوع در تمامی زیرساخت های استان شد.

در پایان این نشست، همتی مدیر کل استاندارد استان گفت: استاندارد در تلاش است تا فرآیندهای استانداردسازی، ارتقای تولید در واحدهای تولیدی و عرضه را تسهیل کند، بسته های حمایتی برای رفع موانع احتمالی دستیابی به شعار سال دستیابی به این هدف بزرگ.» و مهم کمک کرد.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.