اختصاص اعتبار و یارانه به تولیدکنندگان صنایع دستی برای تحقق شعار سال

[ad_1]

ایسنا/ فارس مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی فارس خواستار تخصیص اعتبار و یارانه به تولیدکنندگان صنایع دستی برای اجرای شعار سال و حضور فعالان این عرصه در نمایشگاهی با هدف حفظ و احیای این صنعت ملی شد.

علی فرهادی در جلسه کاری رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری فارس با آرزوی سالی پربرکت برای مجموعه میراث فرهنگی، صنایع دستی، هنرهای زیبا و گردشگری استان، اظهار داشت: انصافا برنامه ها به خوبی انجام شده که جای تقدیر و تشکر دارد از همکاران حوزه میراث فرهنگی و کلیه همکاران دستگاه های خدمات رسان.

وی با اشاره به نمایشگاه های فارس می افزاید: در حوزه میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان صلاحیت های زیادی وجود دارد و مجموعه نمایشگاه های بین المللی نیز چشم اندازی ویژه برای نمایش این توانمندی ها دارد.

مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی فارس همچنین بر همکاری بیشتر اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری با شرکت نمایشگاه های بین المللی فارس تاکید کرد و گفت: ایجاد فرصت برای تمامی بخش های فعال تولیدی و صنعتی از جمله گردشگری و میراث فرهنگی با رویکرد ملی. و اهداف اولویت استانی. این اساس نمایشگاه های بین المللی است که چشم انداز آن در قالب دیپلماسی اقتصادی بیان می شود.

فرهادی افزود: با توجه به اینکه از سراسر کشور و چندین کشور دیگر در نمایشگاه های بین المللی فارس حضور دارند، معرفی توان گردشگری در نمایشگاه ها می تواند موجب رونق گردشگری و خدمات مرتبط شود.

وی ادامه داد: در این راستا پیشنهاد ما این است که در نمایشگاه های مربوطه، دست اندرکاران گردشگری و میراث فرهنگی حاضر در نمایشگاه محتوای فاخر و بدیع ارائه دهند و از آن محتوا در سراسر نمایشگاه برای معرفی آثار و توانمندی های گردشگری استان به بازدیدکنندگان استفاده کنند. “

مدیرعامل نمایشگاه‌های بین‌المللی فارس گفت: برای حضور افراد حرفه‌ای در نمایشگاه‌ها، شرکت نمایشگاه می‌تواند با در اختیار گذاشتن فضای رایگان برای برگزاری نمایشگاه، کمک شایانی به حضور آنان کند.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.