اختصاص 400 میلیارد تومان برای بازسازی، احیا و احیای کانال خراسان رضوی

[ad_1]

ایسنا/ خراسان رضوی وزیر جهاد کشاورزی با تاکید بر اهمیت حفاظت از قنوات گفت: برای بازسازی، احیا و احیای قنوات استان خراسان رضوی 400 میلیارد تومان اعتبار در نظر گرفته شده است.

سید جواد ساداتی نژاد امروز 13 فروردین در جلسه شورای اداری شهرستان سبزوار افزود: برای تقویت سفره های زیرزمینی و مهار سیلاب ها 50 میلیارد تومان و 350 میلیارد تومان عملیات مدیریت حوضه به استان خراسان رضوی اختصاص می یابد.

وی انجام فعالیت های زیربنایی در حوزه آب و زمین را مهم دانست و گفت: 1200 میلیارد تومان برای پروژه های آب و اراضی خراسان رضوی در نظر گرفته شده است.

وزیر جهاد کشاورزی گفت: در مجموع 2700 میلیارد تومان اعتبار برای بخش کشاورزی استان در نظر گرفته شده که سهم شهرستان خراسان رضوی از این میزان قابل توجه خواهد بود.

ساداتی نژاد افزود: خراسان رضوی و به ویژه شهرستان سبزوار قطب تولید گیاهان دارویی در کشور است و تلاش داریم با اختصاص 2000 میلیارد تومان تسهیلات را برای رونق این بخش مهم از بخش کشاورزی در خراسان رضوی فراهم کنیم. تومان در زمینه تبدیل صنعتی و فرآوری کشاورزی.

وی با اشاره به اهمیت تنظیم بازار محصولات کشاورزی گفت: بازار نسبت به سال 99 از ثبات خوبی برخوردار است و با تاکید رئیس جمهور سعی می کنیم جدول مسکونی را تمیز و نوسان داشته باشیم.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.