ارتش با همکاری سایر نیروهای مسلح توانست برتری ایران اسلامی را به رخ جهانیان بکشد

[ad_1]

ایسنا/ کرمانشاه نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه گفت: ارتش با همکاری سایر نیروهای مسلح توانست برتری اسلام ایران را بر جهان به نمایش بگذارد.

آیت الله مصطفی علما امروز (27 فروردین) در دیدار جمعی از فرماندهان یگان های نظامی کرمانشاه، با اشاره به تعبیر زیبای مقام معظم رهبری از ارتش و تشبیه آن به شجره طیبه، گفت: با همکاری سایر نیروهای مسلح، می توان برتری ایران اسلامی را در عرصه های مختلف به جهانیان نشان داد.

وی ارتش را برگرفته از بافت جامعه دانست و گفت: اگرچه باید افراد معدودی را حذف کرد، اما ارتش از همان ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی و به قول مردم در میان مردم بوده است. “بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران و مقام معظم رهبری.”

وی ادامه داد: شخصیت های بزرگی مانند شهید صیاد شیرازی با تمام فضایل در ارتش هستند و ارتش و ارتش خدمت زیادی به اسلام و انقلاب کرده اند.

وی با اشاره به قدرت کنونی ایران اسلامی در ابعاد مختلف در منطقه، تاکید کرد: اگر امروز ایران اسلامی یک قدرت قوی و مبتکر در خاورمیانه است، این مهم است و به برکت توان ارتش، سپاه، نیروی انتظامی است. و نیروهای بسیج.» به دست آمده است.

وی ادامه داد: ایران اسلامی به برکت حضور نیروهای ارتش، سپاه، نیروی انتظامی و بسیج بیش از 40 سال است که توانسته است آمریکا، ابرقدرت خودخوانده را از پنجره دور نگه دارد.

وی در ادامه از امام خمینی (ره) به عنوان انسانی هوشیار و هوشیار یاد کرد و افزود: ایشان با پیروزی انقلاب اسلامی به پشتوانه اسلام توانستند خدمات زیادی را برای جامعه بشری ارائه دهند چرا که انقلاب اسلامی در در واقع یک انقلاب ضعیف و آسیب پذیر است.”

وی با اشاره به عمق مبارزات امام خمینی(ره) گفت: مبارزه امام با پشتوانه اسلام به قدری عمیق است که می توانند دنیا را به زانو درآورند، پس همه باید خدمت اسلامی را تقدیم کنیم.

در این دیدار امیر سلیمان طاهری فرمانده قرارگاه عملیاتی ارتش در غرب کشور با بیان اینکه امروز با حمایت های مقام معظم رهبری در اوج اقتدار و صلابت است، گفت: اقتدار ایشان: «قدرت کنونی اسلام ایران به حدی است که به همه معادلات سیاسی و بین‌المللی رسیده‌ایم. دشمن را نابود کنیم.

امروز اتریش نظامی دانش بنیان است که می تواند سلاح های خود را با نیازهای دشمن تطبیق دهد و تیپ های واکنش سریع ارتش آماده انجام هر کاری هستند.

وی گفت: امروز ارتش تنها نیرویی نیست که وظیفه حفظ تمامیت ارضی کشور را بر عهده دارد، بلکه یکی از اولین نیروهایی است که وارد منطقه شده است.

ارتش با همکاری سایر نیروهای مسلح توانست برتری ایران اسلامی را به رخ جهانیان بکشد
انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.