الکاظمی: سلاح فقط باید علیه دشمن استفاده شود

[ad_1]

نخست وزیر و فرمانده کل نیروهای مسلح عراق تاکید کردند که عراق امروز در مرحله مهمی از ملت سازی قرار دارد و مردم عراق نباید علیه یکدیگر اسلحه به دست بگیرند، بلکه فقط باید علیه دشمنان خارجی و گروه های تروریستی دست به اسلحه بزنند.

مصطفی الکاظمی، نخست وزیر عراق گفت: “ما سال ها شرایط سخت و پیچیده ای را تجربه کرده ایم و برای غلبه بر این چالش ها و تکرار نشدن آنها، باید با هم بر این چالش ها غلبه کنیم و یک بار دیگر آنها را تکرار نکنیم.” سومریه نیوز چهارشنبه شب بیشتر از ما بچه کشته نشد.

وی افزود: این دولت کارهای زیادی انجام داده و توانسته از بسیاری از بحران ها عبور کند و بحران هایی وجود دارد که ما نتوانسته ایم از آن عبور کنیم، نیاز به زمان و صبر داریم و گرفتار آن نشویم، سیاسی، اجتماعی و حزبی مسابقات و برای جلوگیری از خونریزی و قربانیان ما نباید وارد جنگ شویم.

الکاظمی افزود: ما باید تمام تلاش خود را برای ساختن عراق و آینده آن به خاطر فرزندان خود و فرزندان شهدا انجام دهیم. من از مجلس و جناح‌های سیاسی می‌خواهم که به دلیل کمبود بودجه، رای‌گیری درباره قانون ایمنی مواد غذایی را تسریع کنند و به تعهدات خود در قبال مردم عمل کنند.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.