امکان بازدید رایگان از جشنواره لاله های کرج

[ad_1]

ایسنا/ البرز شهردار کرج گفت: اگر تا دو سه روز آینده 80 درصد لاله های باغ گل های پارک شهید چمران شکوفا نشوند، مردم می توانند به صورت رایگان از جشنواره لاله ها دیدن کنند.

به گزارش ایسنا، مصطفی سعیدی سیرایی شنبه شب (21 فروردین) در مراسم روز فرهنگ کرج که همزمان با هشتمین جشنواره گل لاله در گلزار پارک شهید چمران برگزار شد، اظهار کرد: از مراسم جشن لاله ها، همکاران ما پیازهای لاله را طبق برنامه سالانه کاشتند و این روند را به تاخیر انداختند.

وی ادامه داد: خوشبختانه با کنترل ویروس و واکسیناسیون عمومی محدودیت های بازدید از جشنواره لاله ها در پارک شهید چمران در سال گذشته برداشته شد و امسال فرصتی برای بازدید عموم از این فضای زیبا ایجاد شده است.

شهردار کرج تاکید کرد: به دلیل تاخیر در کاشت پیاز لاله، در برخی از مناطق این گلزار گل ها به طور کامل شکوفا نشده اند و از همه اهالی بابت کمبود عذرخواهی می کنیم.

سعیدی سیرایی ادامه داد: برای جبران مشکل، اگر 80 درصد گل های این باغ تا دو سه روز آینده شکوفا شوند، پیمانکار می تواند بلیت بازدید از جشنواره را بفروشد، در غیر این صورت مردم می توانند مراسم را بپذیرند. انجمن آزاد.” از لاله ها دیدن کنید

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.