اول ماه مه، روز جهانی خلاقیت و نوآوری

[ad_1]

روز جهانی خلاقیت و نوآوری توسط سازمان ملل متحد برای شکل‌گیری تفکر خلاق و آینده‌ای بهتر و پایدارتر نام‌گذاری شده است و یکی از دلایل اصلی جشن گرفتن این روز است، صرفاً برای تشویق و یادآوری مردم در همه جوامع به استفاده از مزیت‌ها. از ایده های جدید و خلاقانه تر در موضوعات مختلف. اما چرا این تاریخ آنقدر مهم است که 21 آوریل مصادف با اول ماه مه، روز جهانی خلقت نامیده شده است؟

به گزارش ایسنا به نقل از فکور مگنتیس اسپادانادلیل اصلی این است که امروزه نوآوری و خلاقیت با ارزش ترین سرمایه یک جامعه برای رشد و توسعه است.

خلاقیت و نوآوری همراه با یکپارچگی در هر زمینه ای از عوامل اصلی توسعه آن است که بدون محدودیت تمامی صنایع مختلف از جمله فرهنگ، اقتصاد، هنر، پزشکی، سیاست و غیره را شامل می شود.

نقش نوآوری در صنعت

اول ماه مه علاوه بر نامگذاری روز جهانی نوآوری، به عنوان روز اقتصاد خلاق نیز شناخته می شود، زیرا نوآوری و خلاقیت یکی از عوامل اصلی مؤثر بر رشد اقتصادی به ویژه در بخش صنعت بوده و هست.

از آنجا که توسعه پایدار در صنعت تأثیر مستقیمی بر اقتصاد یک جامعه دارد و با حفظ محیط زیست، بهبود معیشت افراد آن جامعه و ایجاد رفاه، از عواملی است که برای سازمان ها و همچنین ایالات متحده آمریکا به این ایده آل می رسد. آمریکا به آن دست یابد.

البته نقش دانشگاه ها و تمامی متخصصان دانشگاهی در دستیابی به نوآوری پایدار بی شک یکی از موثرترین و البته مهم ترین نقش در هر کشوری است. زیرا تأثیر رویکرد سیستمی دانشگاه ها در هر جامعه ای رابطه مستقیم با اهداف اقتصادی مبتنی بر نوآوری دانش محور است.

و این تنها با پرورش و انتقال دانش و نگرش دانشجویان، آموزش و ایجاد فضا برای خلاقیت دانشجویان توسط دانشگاه ها امکان پذیر است.

بنابراین، موضوع دیگری که در این مقاله به آن می پردازیم، رابطه بین صنعت و نوآوری است.نقش نوآوری در صنعت) بودن.

در سراسر صنعت، خلاقیت شکوفا می شود و نوآوری در سه سطح اساسی رخ می دهد: فرآیند و محصول.

 • نوآوری اساسی چیست؟

اگر خلاقیت و نوآوری در صنعت به عنوان یک سازمان باعث تغییرات و تحولات اساسی و ایجاد یک فناوری مکانیکی در ساخت و ساز شود، به اصطلاح نوآوری اساسی احضار.

 • نوآوری فرآیند چیست؟

اما اگر با تغییر در استراتژی و روش های سازمان مانند نوآوری در مدیریت و یا نوآوری در بهره وری و به کارگیری سیستم های مدیریتی جدید در سازمان انجام شود. نوآوری در فرآیند احضار.

 • نوآوری محصول چیست؟

و در نهایت اگر تاثیر مثبتی در بهینه سازی یا افزایش کیفیت محصول یا محصول نهایی داشته باشد نوآوری محصول احضار.

امروزه خلاقیت و نوآوری نقش اساسی و عمیقی در سازمان ها به ویژه شرکت های صنعتی دانش بنیان مانند فکور مگنتیس اسپادانا ایفا می کند، اما چرا؟

با توسعه پایدار، آینده نگری یکی از دغدغه های سازمان ها برای مقابله با بحران است. همانطور که از کلمه نوآوری دلالت دارد که هر چیزی جدید (محصول، فرآیند یا خدمت) با توسعه مرتبط است، بنابراین منجر به رشد، آرمان ها و تغییر در یک سازمان و سپس صنعت و در نهایت پیشرفت کشور و جهان می شود.

زمانی که شرکت های دانش بنیان برای توسعه اقتصاد دانش بنیان و دستیابی به اهداف علمی و اقتصادی تشکیل شدند، به دلیل بحران ها و تحریم های مختلف، نقش مهمی را ایفا کردند که در خلاقیت، یافتن راه حل های مختلف و اختراعات بسیار ضروری است.

Fakormagnetis اسپاداناFMS به عنوان یک شرکت دانش بنیان صنعتی از سال 1383 در زمینه طراحی، ساخت و تامین تجهیزات سیستم های فرآوری مواد معدنی، دانه بندی، ارتعاش و انتقال مواد با کارخانه تاسیس شده در اصفهان فعالیت دارد. تجهیزات تولیدی این شرکت پاسخگوی نیازهای اساسی و مهم کارخانه های فرآوری مواد معدنی (آهن، مس، سرب، روی،…)، ذوب، فولادسازی و صنایع وابسته نارنگی بوده است.

در سال های اولیه فعالیت، این شرکت توانست محصولات زیادی را در رکورد عملکرد خود به دست آورد. در حال حاضر با بلوغ شرکت در زمینه های مهندسی، مدیریت و عملیات، تمرکز اصلی تولید به سمت تجهیزات پردازش معدن تغییر کرد.

اول ماه مه، روز جهانی خلاقیت و نوآوری

اهمیت خلاقیت و نوآوری در مواجهه با چالش های پردازش معدن

صنعت فرآوری مواد معدنی به دلیل سال ها فعالیت معدنی با مشکلات زیادی روبرو بوده است. چالش های موجود در استخراج و فرآوری سنگ آهن را می توان به چند دسته تقسیم کرد که شرکت مگنت فکور با توجه به شایستگی و به کارگیری نوآوری ها و نوآوری ها در زمینه های مرتبط می تواند با آن مواجه باشد:

 • چالش مین زدایی
 • چالش های زیست محیطی و آب
 • انقباض و پراکندگی معدن
 • معادن مگنتیت رو به اتمام است
 • وجود عناصر مزاحم
 • تحریم ها و هزینه های تولید و نگهداری

شرکت فکور مگنازیس با ابداع تجهیزاتی راه حل های مختلفی را برای حل چالش هایی از جمله چالش تحقیر با استفاده از این دستگاه ارائه و ارائه کرده است:

 • طبل جداسازی : MIMS .درام جدایی
 • دستگاه اشعه ایکس برای پیش آسیاب کامل
 • پردازش اولیه تسمه درام

این شرکت همچنین توانسته است تجهیزات منحصر به فردی را با پیشنهادات و راهکارهای سازنده برای چالش های زیست محیطی و آبی ارائه دهد.

 • واحد سیار خودکششی
 • تمرکز بر طراحی خطوط تولید هیبریدی
 • طراحی خط تولید کنسانتره خشک

جداکننده مغناطیسی با مقاومت بالا

اول ماه مه، روز جهانی خلاقیت و نوآوری

این تجهیزات با توجه به نوع ماده معدنی و فرآیند جداسازی در شدت های مختلف در زمینه های مختلف طراحی و ساخته می شود که در صنایع مختلف به ویژه صنایع معدنی کاربرد فراوانی دارد. جداکننده مغناطیسی با قدرت بالاتر با بزرگی از 500 تا 15000 گاوس.

محلول های کامل و معادن منیزیم ارائه شده توسط شرکت مگنت فکور

 • تصفیه هماتیت و استفاده از ضایعات از کارخانه های عامل
 • درام جداکننده
 • جداکننده های درام MIMS

انتهای گزارش تبلیغاتی

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.