ایجاد یک واحد اطلاعاتی جدید در اسرائیل برای جاسوسی از چهره های رسانه ای

[ad_1]

یک رسانه صهیونیستی گزارش داد که این رژیم واحد اطلاعاتی جدیدی را برای جاسوسی از شخصیت‌های برجسته رسانه‌ای با هدف جمع‌آوری اطلاعات برای جلوگیری از حمله به نیروهای ضد دولتی رژیم صهیونیستی و به انقیاد بردن فعالان رسانه‌ای مخالف رژیم صهیونیستی راه‌اندازی کرده است.

به گزارش ایسنا، به نقل از رای الیوم، سایت صهیونیستی والا در گزارشی نوشت: رژیم صهیونیستی واحد اطلاعاتی جدیدی به نام «آی مانیتور» تأسیس کرده و مأموریت آن این است که این یگان، اظهارات و محتوای منتشر شده از سوی رسانه های مردمی را رصد می کند. شخصیت از جمله این چهره های رسانه ای می توان به غسان بن جدو، مدیر المیادین، و عبدالباری عطوان، سردبیر رای الیوم، و علی شعیب، خبرنگار المنار، و ابراهیم الامین، سردبیر اشاره کرد. -رئیس الاخبار لبنان.

در این گزارش آمده است که هدف از ایجاد این واحد اطلاعاتی رصد و رهگیری کلیه اسناد منتشر شده در رسانه ها و مقابله و نقض روایت های خودی ها است. این رصد اطلاعاتی همچنین شامل محتوایی است که فعالان سیاسی و رسانه ای در شبکه های اجتماعی منتشر می کنند و هدف آن جمع آوری اطلاعات و تکمیل پازل تحلیل آنهاست.

این نویسنده خاطرنشان کرد: واضح است که این تصمیم پس از شکست اطلاعاتی بزرگ رژیم صهیونیستی گرفته شده است و از سوی دیگر، اسرائیل سعی دارد چهره های رسانه ای را سردرگم کند و آنها را در 24 ساعت احساس کند که در محاصره هستند. . . این نیز تلاشی برای گسترش «خودسانسوری» و افول رسانه‌ها است، به‌ویژه که رسانه‌ها ضربه بزرگی به روحیه چند سال گذشته وارد کرده و توطئه‌های مختلف رسانه‌ای و سیاسی را افشا کرده‌اند.

این گزارش همچنین می گوید که این اقدام می تواند زنگ خطری همزمان برای همگامی با سرعت توسعه و رشد فناوری باشد، زیرا فناوری همیشه پایه مقاومت در برابر اشغالگری بوده است.

این نویسنده در گزارش خود می گوید: «آنها معتقدند که رصد اظهارات این رسانه ها اطلاعاتی را در اختیار آنها قرار می دهد که از طریق آن می توانند پازل خود را تکمیل کنند، اما اکنون صحبت از شخصیت هاست. آنها تجربه زیادی در زمینه رسانه و روزنامه نگاری دارند و کلمه را به خوبی می سنجند. در نتیجه این واحد اطلاعاتی حتی گاهی اوقات در رمزگشایی از اظهارات چهره های رسانه ای دچار مشکل می شود.

نویسنده بیان کرد: اداره اطلاعات رژیم صهیونیستی به این نتیجه رسیده است که گاهی اوقات می توان قطعه کوچکی از پازل را برای تکمیل عکس در شبکه های اجتماعی و شبکه های اجتماعی و سایت های اینترنتی پیدا کرد، بنابراین چگونه می توان یک واحد را که 24 ساعت کار می کند راه اندازی کرد. یک روز. کار می کند و شخصیت های جهان عرب را رصد می کند، قادر به کسب اطلاعات و مقاومت در برابر برخی حملات علیه این رژیم در سرزمین های اشغالی است.

در بخشی دیگر از این گزارش آمده است: اختاپوس‌های اداره اطلاعات رژیم صهیونیستی روزانه میلیون‌ها تماس تلفنی، پیامک و عکس دشمنان خود را ضبط و رصد می‌کنند تا در جریان تهدیدات و حملات قرار بگیرند و همه چیز را حفظ کنند. راز. به پشت صحنه توجه کنید. آنها می خواهند با نظارت دقیق رسانه ها در جهان عرب، فعالان برجسته را شناسایی و محاکمه کنند، به اطلاعات طلایی دسترسی پیدا کنند و از حملات علیه آنها جلوگیری کنند.

نویسنده همچنین بیان می کند: برای مثال در دهه 1990 سید عباس موسوی دبیرکل فقید حزب الله لبنان در جنوب کشور ترور شد. رسمی در جنوب لبنان

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.