این رژیم صهیونیستی است که قربانی عید فطر خواهد شد

[ad_1]

یکی از رسانه های عربی با اشاره به درگیری های اخیر رژیم صهیونیستی با مردم فلسطین نوشت که اخیرا دو اتفاق مهم رخ داد که صهیونیست ها را تکان داد که یکی از آنها شلیک موشک «استریل» از نوار غزه و یکی از آنها بود. پرتاب یک پهپاد ایرانی بود. 22» و دولت اشغالگر صهیونیستی در نهایت در عید فصح خود را قربانی خواهد کرد.

به گزارش ایسنا، روزنامه فرامنطقه ای رای الیوم در یادداشتی به قلم عبدالباری عطوان، نویسنده و تحلیلگر مشهور جهان عرب نوشت: همانطور که در آنجا مطرح شده است، زیرا خداوند به قدرت و توانایی مردم فلسطین آگاه است. . مردم مخالفت کنند و اگر کشور دیگری را برای این مأموریت انتخاب کند، اسرائیلی ها در امنیت و ثبات کامل و بدون جنگ زندگی خواهند کرد.

این روزها که من و میلیون ها نفر دیگر حماسه نبرد شدید بین مردم فلسطین و نیروهای اشغالگر اسرائیل را در مسجد الاقصی و اطراف آن تماشا می کنیم، یاد این دوست مصری می افتم؛ نبردها قبل از 4 راهپیمایی شهید در 4 راهپیمایی بوده است. شهرهای مختلف اراضی اشغالی که در آن 14 صهیونیست کشته و تعدادی دیگر زخمی شدند و 5 فلسطینی نیز به شهادت رسیدند.

وی افزود: پیامدهای طوفان الاقصی که تا به امروز ادامه دارد، اقدامات سرکوبگرانه اسرائیلی ها را در معرض دید جهانیان قرار داد و نقشه های یهودیان افراطی تحت حمایت ارتش در گروه های مقاومت «ایثارگران» در غزه را خنثی کرد. استریپ همچنین تهدید کرده است که صدها و احتمالاً هزاران موشک به سمت تل آویو اشغالی شلیک خواهد کرد و در صورت ادامه تحریکات، بیت المقدس را تصرف خواهد کرد و وضعیت فعلی متفاوت خواهد بود. اگر بله، مصر را آشتی نمی دهد. سایه روح انتقام و شهادت.

در دو روز گذشته دو اتفاق مهم رخ داد که دولت صهیونیستی و شهرک نشینان را به وحشت انداخته است. اولین حادثه شلیک موشک زمین به هوا «استریل» توسط تیپ عزالدین قسام، شاخه حماس، علیه هواپیماهای جنگی اسرائیل بود که صبح سه شنبه به نوار غزه حمله کردند. حملات هوایی اسرائیل در پاسخ به موشکی بود که شهرک صهیونیستی «کسفیم» را هدف قرار داد، این اولین بار از زمان آغاز درگیری اعراب و اسرائیل بود که یک موشک «سترون» وارد میدان نبرد شد.

رویداد مهم دیگر رصد هواپیمای بدون سرنشین “Burde 22” بود. این پهپاد که در رزمایش نظامی ایران در روز ارتش رونمایی شد، می تواند 3000 کیلومتر پرواز کند و با دقت به هدف خود ضربه بزند و رصد آن دشوار است، شاید این هشدار ژنرال باشد. اسرائیل در صورت حمله به ایران

موشک‌های ضد تانک کورنت ساخت سوریه و روسیه تانک مرکاوا را که افسانه و افتخار صنعت اسرائیل بود منهدم کرد و از ورود آن به نوار غزه در 10 سال گذشته جلوگیری کرد. به نظر می‌رسد موشک‌های استریلا ساخت روسیه مانع از حمله جنگنده‌های اسرائیلی به نوار غزه در آینده شود و این موشک‌های دوش از موشک‌های استینگر آمریکایی که نقش حیاتی در پیروزی نیروهای افغان در افغانستان دارند، بهتر هستند. جنگ

“پهپاد کامان 22 ایران باعث نگرانی ارتش اسرائیل شده است زیرا به راحتی می تواند به عمق اسرائیل برسد و ایران صدها موشک از این دست دارد. رسیدن به جنوب لبنان، صنعا و بغداد و مجهز به فناوری پیشرفته. فناوری موشک های بالستیک و بالدار. این موشک ها در جنگ یمن قدرت نشان دادند که آتش شب تاب آهنین را شکست داد و اسطوره صهیونیست ها را در نوار غزه و جنوب لبنان سرنگون کرد.

در پایان این یادداشت، فلسطینیان در قدس با وحشت شهرک نشینان صهیونیست و جانفشانی های آنان روبرو می شوند و روز مقاومت در غزه، جنوب لبنان، صنعا و عراق فرا می رسد و دولت اشغالگر اسرائیل را «قربانی» می کنند. و انشاءالله با ادامه قیام ها، کشتارها و تحقیرها علیه مردم فلسطین و دو کشور عربی و مسلمان، این روز به سرعت فرا خواهد رسید.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.