بازدید پلیس کلانشهر از 7500 واحد صنفی در ماه مبارک رمضان

[ad_1]

معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت تهران بزرگ گفت: در ماه مبارک رمضان از حدود ۷۵۰۰ واحد صنفی بازرسی کردند.

سرهنگ نادر مرادی در گفت وگو با ایسناوی با اشاره به تداوم طرح بازرسی از اتحادیه در ماه مبارک رمضان گفت: در طول ماه نیروی انتظامی گشت زنی کلاس ها نیز افزایش می یابد، این گشت ها به شکلی کارآمد و نامحسوس عمل می کنند و پردازش خواهند کرد. . نقض.

وی ادامه داد: در این راستا شب گذشته 2 هزار و 250 واحد ردیفی مورد بازدید قرار گرفت و 6 متخلف که به هشدارهای قبلی توجه نکرده بودند پلمب شدند. ضمناً به مدیران واحدهای طایفه ای 1040 نیز تذکر داده می شود تا قوانین و مقررات طایفه ای را رعایت و حرمت ماه مبارک رمضان را حفظ کنند. به مدیران 31 واحد صنفی در این ماه قول داده شد که از موازین شرعی و اسلامی تخلف نکنند و در صورت کشف تخلف پلمب شوند.

معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت استان تهران ادامه داد: در مجموع از ابتدای ماه مبارک رمضان 7 هزار و 429 واحد صنفی بازدید شده است که این بازدیدها تا پایان ماه مبارک رمضان ادامه دارد. .

مرادی در عین حال از حمایت اکثریت اصناف از نیروی انتظامی و رعایت بخشنامه ها قدردانی کرد و گفت: یگان های بزرگ صنفی همکاری خوبی با نیروی انتظامی داشته اند. همچنین از همگان تقاضا دارم در صورت مشاهده تخلفات طبقاتی مراتب را به مرکز فوریت های پلیسی 110 اطلاع دهند.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.