بازگشت نارنجی به گیلان/ افزایش ۴۳ درصدی کرونایی ها

[ad_1]

ایسنا/ گیلان سخنگوی علوم پزشکی گیلان با اشاره به روند افزایشی بیماری عروق کرونر در روزهای اخیر افزود: با افزایش تعداد بیماران مبتلا به بیماری عروق کرونر قلب در بیمارستان های گیلان، اعضای ماسال، سیاهکل و لاهیجان خیابان های ماسال، سیاهکل و لاهیجان نارنجی شده و بقیه خیابان ها به رنگ نارنجی درآمدند. شهرها زرد

دکتر فردین محرابیان در گفت وگو با ایسنا، از پذیرش 46 بیمار جدید مبتلا به بیماری عروق کرونر در استان گیلان در شب گذشته خبر داد و اظهار کرد: مجموع پذیرش های بیمارستانی در بیمارستان های عروق کرونر گیلان به 199 نفر رسیده و اکنون 36 نفر در وضعیت وخیم قرار دارند.

وی با اشاره به روند افزایشی بیماری عروق کرونر در روزهای اخیر افزود: با افزایش تعداد مبتلایان به بیماری عروق کرونر در بیمارستان های گیلان، شهرهای ماسال، سیاهکل و لاهیجان به رنگ نارنجی و بقیه شهرستان ها به سمت نارنجی شدن رفتند. رنگ زرد.”

سخنگوی دانشگاه علوم بهداشت گیلان از افزایش 43 درصدی پذیرش در بیمارستان های استان نسبت به پنجشنبه فروردین امسال خبر داد و خاطرنشان کرد: هفته گذشته تمامی شهرهای گیلان زرد رنگ بودند.

قبل از این سوال که «علت افزایش تعداد بیماران مبتلا به بیماری عروق کرونر قلب چیست؟

وی تعداد قابل توجهی از مراجعه کنندگان به بیمارستان ها را افرادی که واکسیناسیون خود را تکمیل نکرده اند می داند و یادآور می شود: مردم با پوشیدن ماسک، رعایت فاصله اجتماعی، جامعه و تزریق به موقع دوز واکسن کرونا از بروز مجدد این بیماری در گیلان جلوگیری کنند.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.