با رفتن به روستا، پاداش را دریافت کنید

[ad_1]

ایسنا/ خراسان رضوی پرتغال، ایرلند و استرالیا از جمله کشورهایی هستند که اقداماتی را برای تشویق مهاجرت روستایی ارائه کرده اند.

مناطق روستایی مدت‌هاست که برای شغل، استعداد و سرمایه‌گذاری با شهرها رقابت می‌کنند، و از زمان شیوع کووید-19، 19 روش جدید برای کار از راه دور به این معنی است که همه می‌توانند این کار را انجام دهند. از هر کجا کار کنند.

یک نظرسنجی گالوپ در سال 2020 نشان داد که تقریباً نیمی از بزرگسالان ایالات متحده می گویند که ترجیح می دهند در یک شهر کوچک یا منطقه روستایی زندگی کنند.

در سال 2020، یک روستای ایتالیایی با تنها 115 ساکن، بیش از 44000 یورو (47000 دلار) حمایت مالی برای اسکان مجدد ارائه کرد، اگرچه بیماری کووید-19 و کار از راه دور جابجایی را دشوار کرده است. اقامت روستایی برای برخی افراد مطلوب و مطلوب می شود.

فایننشال تایمز گزارش می دهد: «حرکت به حومه پرتغال در سال 2020 4827 یورو جمع آوری کرد.

مشوق های اسکان مجدد در ایرلند برای جذب کارگران به شهرها و روستاها به عنوان بخشی از سیاست های آینده روستایی، از جمله یارانه های اسکان مجدد و مشوق های مالیاتی برای کارگران مهاجر به مناطق روستایی در نظر گرفته می شود. دولت ایرلند از طریق صندوق بازیابی روستایی 1 میلیارد یورویی خود، 400 مرکز دورکاری در مناطق روستایی با دسترسی به اینترنت پرسرعت را تأمین مالی می کند.

ایتالیا برای ساکنان روستایی جدید درخواست داده است. در جنوب ایتالیا، یک طرح اسکان مجدد تا سقف 8000 یورو در سال در سال 2020 به مدت سه سال اجرا شد. این پیشنهاد شامل اجاره و کمک هزینه غیرقابل استرداد تا سقف 20000 یورو برای راه اندازی کسب و کار است.

ورمونت به ایالتی در شمال شرقی ایالات متحده تا سقف 7500 دلار برای پوشش هزینه های سفر کارگران به آنجا پیشنهاد می دهد.

استرالیا همچنین کمک هزینه اسکان مجدد 6000 دلار استرالیا را در صورت نقل مکان به یک منطقه روستایی ارائه می دهد. مکان‌های دیگری که مشوق‌های نقدی برای مهاجرت به آنجا ارائه کرده‌اند، اسپانیا، یونان، سوئیس و کرواسی هستند.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.