برش لیزری فلزات چیست؟

برش لیزری فلزات چیست؟
برش لیزر آهن

به میزان است تلفن را بردارید و با مادران تماس بگیرید، کارشناسان باتجربه مادران در ادامه ادامه دفتر کار فعالیت مرکزی آماده مشاوره و ارائه کردن محصولات روز استیل استنلس به شما عزیزان هستند.

برش لیزر آهن

نور لیزر از فی مابین یک لنز عبور می کند و باعث میشود که انرژی پرتو را در ادامه ادامه یک نقطه کانونی دوچندان کوچک و دقیق متمرکز میشود.لیزر در ادامه ادامه سطح ماده انرژی گرمایی تولید کرده و مواد را ذوب می کنند.

به جهت برش انواع فلزات میتوانید از دستگاه لیزر به کارگیری فرمایید اما یقیناً قیمت کار با یکدیگر گوناگون است. A rt icle has be en c reated wi th t he help of GSA C on te᠎nt Gen erator Demoversion !

از جمله مهمترین مزایا جوشکاری لیزری تفنگی ( دستی ) ، عجله بالای جوشکاری ، نداشتن هیچگونه رد جوش و مطلوب بودن آن است.

از آنجا که جوشکاری لیزر توانا به جوش دادن دو قطعه بدون به کارگیری از مواد پرکننده اضافی است ، این نوع جوشکاری، یک جوشکاری ارزانتر و کارآمدتر است.

دستگاه های برش لیزری با متمرکز کردن خروجی یک لیزر قدرتمند بر بر روی اجسامی که میخواهند بریده شوند، کار میکنند.

استیل صورت علاوه بر وارد کردن محصولات استیل، با به کارگیری از تجهیزات مدرن و پیشرفته و همینطور شناسایی نیاز بازار و مصرفکنندگان به ارائه خدمت ها مربوط به محصولات استیل صنعتی و دکوراتیو نیز میپردازد.

شما با دستگاه ۱۰۰ وات، ممکن است بتوانید یک خراش بر بر روی فلز بیندازید؛ به واژه ممکن است اعتنا کنید! شتاب بالاتری دارد. با اعتنا به تمرکز پرتو لیزر، برش آهن با نازکی و اعتنا مخصوص به شخصی انجام می شود.

معایب برشکاری با هواگاز ایجاد خاکستر به میزان زیاد، ایجاد گرما در ادامه حین فعالیت و تولید زوایای شیب دار می باشد.

در ادامه مقایسه با روشهای دیگر برش، برش لیزری مهم گردوغبار کمتر، نور ضعیفتر و صدای کمتری است؛ با همین حال، چنانچه رویه درست فعالیت را رعایت نکنید، منجر زخم فردی به عضو یا این که زخم به دستگاه هم میشود.

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.