برش لیزر و انواع لیزر کات (2)

برش لیزر و اشکال لیزر کات
برش لیزر آهن

مراد از هزینه اول سرمایه گزینه نیاز به جهت خرید کردن همین دستگاه است. از همین رویه می اقتدار به جهت برش اکثری از مواد غیر فلزی نظیر ام دی اف، پلکسی گلاس، پارچه، چرم طبیعی و مصنوعی، مواد پلاستیکی و برخی لاستیک ها به کارگیری کرد. This was gener᠎ated  by G SA Co nten t Ge ne rato r ᠎DEMO !

برش لیزر آهن

در ادامه همین رویه برشکاری نخست اشعه ی لیزر در ادامه یک نقطه متمرکز می شود، آنگاه نقطه ی گزینه حیث ذوب شده و مواد مازاد تبخیر خواهند شد. علاوه بر این، حرارت ایجاد شده در ادامه برشکاری فلزات با لیزر زیاد ناچیزتر به نسبت بقیه رویه ها می باشد ، چون همانگونه که درابتدای مطلب اشاره کردیم، اشعه لیزر فقط حوزه‌ گزینه حیث را گرم می نماید و به بقیه نقاط آسیبی وارد نمی کند.

در ادامه فعالیت با دستگاه لیزر به جهت برش ورق های فلزی، اشعه لیزر دستگاه در ادامه یک نقطه متمرکز شده و آن نقطه از ورق فلزی را ذوب می نماید و در ادامه ادامه، حوزه‌ برش خورده به وسیله یک جت گاز تمیز می شود. This po st w᠎as g᠎ener​ated  by G​SA᠎ C᠎onte​nt Gen erator Demoversi on .

در ادامه همین روش، از اشعه لیزر به جهت آماده نمودن گرمای نهان جهت تبخیر مواد به کارگیری می شود. در ادامه همین رویه برشکاری، اشعه لیزر قطعه فلزی را به شکل خطی برش می دهد.

همینطور در ادامه برشکاری با لیزر ناهمواری های تولید شده بر روی مرحله ورق آهن و لبه آن زیاد اندک یا این که نزدیک به صفر است، از همین منش می اقتدار سپس از برش با لیزر فعالیت جوشکاری بر روی صفحه های آهنی را انجام داد.

به این برهان میزان مرغوب بودن عاقبت آخری زیاد خوب و زیباست. به کارگیری از گاز اکسیژن در ادامه همین فرآیند، شتاب فعالیت را زیاد بالا می برد، البته فشار گاز های خنثی نظیر گاز آرگون نسبت به اکسیژن عمده است.

هنگامی که شما همین نوشته را دوست داشتید، مایل به داده ها بیشتری در ادامه ارتباط با https://cutt.ly/UJAbnsP وب وب سایت خویش باشید.

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.