برومند: تغییر اسکوچیچ اشتباه بود/ بهترین نتایج را گرفتیم

[ad_1]

دروازه بان سابق تیم ملی فوتبال ایران می گوید ایران با هدایت اسکوچیچ درخشان ترین نتایج را در قطر کسب می کند.

پرویز برومند در گفت وگو با ایسنا، درباره گروه ایران مقابل انگلیس، آمریکا و برنده پلی آف اروپا بین ولز، اوکراین یا اسکاتلند گفت: فراتر از مسائل سایبری و مشکلات شوخی با این گروه، جام جهانی است. رقابت بزرگی است و نه صحنه آسانی نیست. می توان گفت اکوادور و کانادا ضعیف ترین تیم های جام حذفی هستند، اما این دو تیم و همچنین ایران به تیم های متفاوتی تبدیل خواهند شد، مگر ایتالیا با آن عظمت نگرفت. در مرحله مقدماتی حذف شد، بنابراین هر تیمی که به جام جهانی می آید به دنبال موفقیت است و هیچ تیمی ضعیف نیست.

دروازه بان سابق تیم ملی فوتبال ایران حضور در جام جهانی 2022 را یکی از افتخارات بزرگ فوتبال ایران دانست و گفت: با توجه به پتانسیلی که از تیم ملی ایران و بازیکنان فوتبال می دانم، لژیونرها در اروپا بازی می کنند. و در تیم های مختلف تیم ملی ما موفق است.» من در این مسابقات خوشبین هستم.

او درباره بسیاری از مسائل در مورد آینده همکاری با دراگان اسکوچیچ یا انتخاب مربی جدید برای باشگاه، ایران در لیگ گفت: به نظر من تغییر مربی در باشگاه ها و تیم ملی اشتباه است. باید کمی به جلو نگاه کنیم. در کشور ما برنامه ریزی جدی گرفته نمی شود. ما تجربه بسیار خوبی در تیم ملی داشتیم، پس از ماه ها کار با تیم ملی از مرزها گذشتیم و با مربی جدید به جام جهانی آمدیم. اخراج ایویچ یکی از بزرگ ترین اشتباهات ما در آن زمان بود و اگر این اتفاق نمی افتاد شاید تاریخ مسیر دیگری را طی می کرد.

برومند با این حساب اعتراض به اخراج اسکوچیچ مخالف است و موافق ادامه همکاری با این مربی است؟ او گفت: “من کاملا با ادامه همکاری با اسکوچیچ موافقم.” او از حال و هوای بازیکنان ایرانی خبر دارد. اگر مربی جدیدی بیاوریم شش ماه طول می کشد تا تاکتیک مورد نظرش را پیدا کند. بنابراین مربیان جدید نیاز به زمان دارند و به نظر من تغییر مربی در این مقطع اشتباه بزرگی است. اگرچه مرحله قبل در گروه چندان سخت نبود، اما با هدایت اسکوچیچ به راحتی صعود کردیم. حالا می توانید با حضور او وارد این مسابقات شوید و نتایج خوبی کسب کنید.

دروازه بان سابق استقلال و تیم ملی درباره شانس موفقیت تیم ملی در این مسابقات گفت: فکر می کنم درخشان ترین نتایج را کسب کنیم. من خوش بین هستم.

برومند درباره درک خود از تیم ملی انگلیس به عنوان قوی ترین تیم گفت: دنیای فوتبال با نام انگلیس گره خورده است. آنها مخترعان فوتبال هستند و فوتبال در حرفه ای ترین شرایط در این کشور بازی می شود. تمام تاکتیک های به روز جهانی در بریتانیا ساخته شده است. ساوتگیت در دو دیدار اخیر نیز نتایج خوبی مقابل انگلیس کسب کرده است. در نتیجه انگلیس سخت ترین حریف ما در این رقابت هاست. بازی با آمریکا با توجه به احساسات مسابقه آسان نبود.

وی درباره اولین بازی ایران مقابل انگلیس در این تورنمنت گفت: اولین بازی هر تورنمنتی بسیار مهم است. اگر بازی اول با نتیجه خوبی همراه باشد، وضعیت روحی کل تیم در وضعیت خوبی قرار می گیرد.

پیشکسوت فوتبال درباره شرایط لازم برای رسیدن تیم ملی به شرایط مناسب تا جام جهانی گفت: هشت ماه فرصت داریم تا برنامه را بررسی کنیم و بهترین ها را برای تیم ملی آماده کنیم. همه چیز به برنامه ما مربوط می شود.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.