برگ برنده اقتصاد جهان توسعه واحدهای تولیدی کوچک است

[ad_1]

ایسنا/ اصفهان استاندار اصفهان گفت: برگ برنده اقتصاد جهان برندسازی و توسعه واحدهای تولیدی صنعتی کوچک در کنار صنایع بزرگ است.

سیدرضا مرتضوی امروز (پنجشنبه 10 اردیبهشت ماه) در کارگروه استانی تسهیل و رفع موانع تولید در شهر بخارا تشکیل شد که این برنامه با پرداختن به نیازهای اهالی و مسئولان شهری، برنده اقتصاد جهانی گفت. گفت: صنعتی شدن شهرستان برخوار نباید تأسیسات کوچک تولیدی دام و طیور را از بین ببرد و تأسیسات را از بین ببرد، تولید روستایی و مشاغل خانوادگی و دستگاه های مرتبط موظفند از صنایع کوچک، کارآمد و هدفمند حمایت کنند.

رفیق بر لزوم هم افزایی، همکاری و همراهی تمامی ارگان ها و واحدها برای رفع مشکلات و معضلات شهرستان تاکید و خاطرنشان کرد: زمینه سازی.

به گزارش ایسنا و به نقل از روابط عمومی اداره کل اصفهان، در این جلسه مقرر شد مشکلات و معضلات مجتمع های صنعتی و تولید آجر چند سالی است که با تمرکز بر هماهنگی امور عمرانی استانداری انباشته شده است. اصفهان در کوتاه مدت چند ماهه در یک برنامه جامع و منظم. و برای ساماندهی سرنوشت 3000 واحد صنعتی با توجه به این موضوع مورد بهره برداری قرار گرفت.

همچنین موضوعات شهرک صنعتی دولت آباد به مساحت 1700 هکتار به ویژه رعایت مقررات زیست محیطی به طور مستمر مورد بحث، تبادل و تصمیم گیری است.

با توجه به تامین برق سه شهرک صنعتی شالباف، کمشچه و دولت آباد و موضوع ایجاد عرصه برای این سازمان، برای رفع دغدغه مشترک این پروژه طی ماه های آینده با تامین زمین و اعتبار لازم، پست مورد نیاز شرکت برق منطقه را آماده کنید.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.