بهترین ورزش را انتخاب کنید و الزامات باید رعایت شود

[ad_1]

ایسنا/ قم این بازیکن سابق فوتبال با اشاره به لزوم اطلاع رسانی جامع و کامل جامعه به ویژه جهان ورزش برای انتخاب بهترین رشته های ورزشی استان گفت: ممکن است یک نفر در یک رشته حضور داشته باشد، یک نفر در دنیا قبلا گفته بود. و همه او را بشناسند. اما شاید تیم دیگری در پایین ترین سطح و با کمترین امکانات بهترین نتایج را در استان داشته باشد اما هیچکس از آن خبر نداشته باشد.

مهدی رضایی نژاد پیشکسوت فوتبال در گفت وگو با ایسنا، با اشاره به نقش مهم برگزاری مراسم انتخاب ورزشکاران برتر در سطح استان، اظهار کرد: یکی از عوامل انگیزشی پوش می تواند انگیزه ورزشکاران، مربیان و جامعه ورزش را برای برگزاری این مراسم ایجاد کند. مراسم

وی ادامه داد: برگزاری چنین مراسمی در همه استان ها و حتی در تمام دنیا مرسوم است و برای رشته های مختلف برگزار می شود و اسکار، جشنواره فیلم فجر و… در این گروه از برنامه ها قرار دارد.

او گفت: «در گذشته مجلات این کار را انجام می‌دادند و حتی تلویزیون آن را بهترین قرن می‌دانست. اما این کار در قم خیلی کم انجام می شود.

رئیس کانون مربیان فوتبال قم با اشاره به لزوم اطلاع رسانی جامع و کامل برای جامعه به ویژه دنیای ورزش تاکید کرد: ممکن است یک نفر در یک رشته حرف اول را بزند.جهان و همه. او را بشناس؛ اما شاید تیم دیگری در پایین ترین سطح و با کمترین امکانات بهترین نتایج را در استان داشته باشد اما هیچکس از آن خبر نداشته باشد.

وی ادامه داد: به عنوان مثال یک تیم از گروه سه تا گروه دو موفقیت بزرگی محسوب می شود که باید به طور موجه برای همگان توضیح داده شود که این تیم در این شرایط به این موفقیت دست یافته است یا چند ورزشکار از یک منطقه محروم با موفقیت حضور پیدا کرده اند. المپیک شد.

مربی سابق صبای قم افزود: خیلی ها توجیه نمی شوند اما انتظار داریم فرم پر کنند و افراد را معرفی کنند در حالی که قبلا باید ورزشکاران و اعضا را معرفی می کردند شایستگی حاصل شده است.

وی گفت: امکان تشکیل کمیته ای در این حوزه با حضور متخصصان در رشته های مختلف وجود دارد و آن ها تعیین و بقیه از لیست ارائه شده انتخاب می شوند.

رضایی‌نژاد با بیان اینکه تا زمانی که نشود نمی‌توان روابط قوی بین سازمانی ایجاد کرد، گفت: در حال حاضر اکثر دستگاه‌ها با یکدیگر در تضاد هستند. به عنوان مثال سازمانی اعلام می کند که این زمین کشاورزی است و قابل تبدیل به کاربری ورزشی نیست، محیط زیست اجازه آن را نمی دهد و …

وی با اشاره به نقش مهم استاندار در این امر گفت: استاندار به عنوان رئیس هرم استان باید بین دستگاه ها ارتباط برقرار کند و سپس انتظار همکاری و نقش آفرینی در این زمینه را داشت. اما در حال حاضر، آژانس ها برای حمایت از آن با یکدیگر همکاری نمی کنند.

رئیس کانون مربیان فوتبال قم، جذب قهرمان را از دیگر کارهایی که سازمان ها می توانند انجام دهند، عنوان کرد و گفت: سازمان ها می توانند به جای اهدای جوایز، جذب ورزشکاران با 10 سال سابقه قهرمانی را در اولویت قرار دهند.

وی ادامه داد: اگر جلسه ای بدون خروجی خوب برگزار شود در سال های آینده مورد استقبال قرار نمی گیرد، بنابراین باید کمی و کیفی کار مورد توجه قرار گیرد.

پیشکسوت فوتبال مدعی شد: در بسیاری از برنامه ها پیشکسوتان نادیده گرفته می شوند. به عنوان مثال، برنامه های زیادی وجود دارد که حتی پیشکسوتان از آنها اطلاعی ندارند. علاوه بر این، ورزشکاران از نظر مالی وضعیت خوبی ندارند، بنابراین انتظار دارند که نه تنها تشک و انیمیشن کافی باشد، بلکه به هدایایی مانند سکه نیز نیاز دارند. برای جذب اسپانسر

وی با اشاره به حضور ضعیف اسپانسرها در قم گفت: به عنوان مثال وقتی در اصفهان جشن برگزار می شود اطراف سالن، بیرون سالن و… مملو از تبلیغات اسپانسر است اما در این زمینه ضعیف هستیم. بنابراین کیفیت کار در حوزه جوایز و حمایت از معامله گران روز به روز در حال کاهش است.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.