تاریخ؛ هدف قرار دادن بازیکنان ناشنوا در المپیک برزیل

[ad_1]

سرمربی تیم ملی فوتبال ناشنوایان گفت: از آنجایی که از سال 2019 در هیچ تورنمنت خارج از کشور شرکت نکرده ایم، حریف المپیکی را نمی شناسیم و برایمان سخت است که از گروه خود صعود کنیم، اما هدف ما تاریخ سازی است.”

قادر تیموری در گفت وگو با ایسنا، درباره وضعیت فوتبالیست های ناشنوای شرکت کننده در المپیک برزیل، اظهار کرد: برای آمادگی ناشنوایان برای حضور در المپیک، آن را برگزار کردیم، اردوی منظم و بدون وقفه از آذرماه گذشته یعنی تا کنون انجام شد. هم اکنون چهارمین اردو در زمین چمن مصنوعی فدراسیون در حال برگزاری است و تا 25 فروردین ادامه دارد.

وی بیان کرد: با توجه به اینکه مسابقات در زمین چمن طبیعی برگزار می شود، تاکنون نتوانسته ایم شرایطی را برای تمرین بازیکنان ناشنوا در چمن طبیعی فراهم کنیم که امیدوارم در چند اردوی باقی مانده تا زمان اعزام، امکاناتی فراهم شود. فراهم می شود تا بازیکنان ناشنوا بتوانند تمرینات خود را در اردوی تیم ملی پیگیری کنند تا بتوانیم آمادگی خوبی برای المپیک داشته باشیم.

سرمربی تیم ملی فوتبال ناشنوایان با اشاره به همگروهی ایران با برزیل، هلند، ایتالیا و کامرون در المپیک، افزود: مسابقات فوتبال ناشنوایان با حضور 20 تیم برگزار می شود و ایران در این مسابقات برگزار می شود. در اولین بازی در 30 می با ایتالیا روبرو می شویم.» البته از آنجایی که از سال 2019 در هیچ تورنمنت خارج از کشور شرکت نکرده ایم، شناخت کافی از رقبای المپیکی خود نداریم و سعی می کنیم تیم های حاضر در مسابقات را آنالیز کنیم.

وی در پاسخ به این سوال که چقدر انتظار دارید در گروه خود صعود کنید، گفت: با وجود اینکه در گروه سختی قرار داریم، امیدواریم از گروه خود فراتر رفته و نماینده شایسته ای برای کشور باشیم.

تیموری در پایان یکی از اهداف اصلی تیم را روی سکو بودن عنوان کرد و گفت: در سال 1384 که نایب قهرمان المپیک بودیم از آن زمان دیگر نتوانستیم روی سکو بایستیم. در این دوره هدف تاریخ سازی و بهترین عملکرد در المپیک است.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.