تا به امروز حتی یک مورد واکسن کرونا در کودکان البرزی گزارش نشده است

[ad_1]

ایسنا/ البرز سخنگوی سازمان کرونا در البرز گفت: تا به امروز حتی یک مورد واکسیناسیون برای این گروه گزارش نشده است به همین دلیل از والدین تقاضا می شود به ویژه با توجه به شرایط فعلی که حضور دانش آموز در کلاس درس الزامی است. جدی تر از تزریق است.» فرزندتان را واکسینه کنید.

مهرداد بابایی در گفت وگو با ایسنا، با بیان اینکه روند واکسیناسیون کودکان 5 تا 12 ساله در مقطع ابتدایی ادامه دارد، گفت: خوشبختانه تاکنون 15 درصد از این گروه سنی در البرز واکسینه شده اند.

وی با اشاره به اینکه نگرانی خانواده ها از واکسیناسیون فرزندانشان امری طبیعی است، افزود: تاکنون موردی از این واکسیناسیون که باعث تعجب والدین شود، به ویژه در شرایط فعلی که دانش آموزان حضور دارند، رخ نداده است. «در کلاس‌ها، الزامات در واکسیناسیون کودکان جدی‌تر است.

وی تصریح کرد: واکسن سینو فارم و پاستوکوکس برای کودکان 5 تا 12 سال در تمامی مراکز واکسیناسیون استان قابل دریافت است.

این مقام مسئول با اشاره به وضعیت هاله در البرز افزود: در حال حاضر از نظر شیوع هاله در وضعیت باثباتی هستیم، اما پایان سفرهای نوروزی و بازگشت خانواده ها را در نظر بگیرید، باید دید وضعیت چگونه است. توسعه می یابد. دو هفته آینده.”

بابایی ادامه داد: در حال حاضر 190 بیمار در بیمارستان های استان بستری هستند و روزانه 690 نفر به صورت سرپایی به مراکز بهداشتی درمانی استان ها مراجعه می کنند.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.