ترتیب ترافیک برای مسافران سبک در 13 آوریل

[ad_1]

ایسنا/ کردستان جانشین فرمانده انتظامی استان از آمادگی پلیس در روز طبیعت برای برقراری امنیت در اماکن تفریحی و تفرجگاهی استان کردستان خبر داد و گفت: و تمهیدات را به کار گرفته ایم، تمهیدات ویژه ای برای یوم الله سیزدهم فروردین و روز طبیعت در نظر گرفته ایم.

سردار «رسول برزویی» در گفت وگو با ایسنا، با اشاره به آمادگی کامل پلیس استان کردستان در روز طبیعت، اظهار کرد: برای برقراری نظم و امنیت در روز طبیعت، پلیس حضور چشمگیری در اماکن تفریحی خواهد داشت. آنها مسئولیت اجرای قانون، راه، پلیس و امنیت ترافیکی جاده ها، جاده ها و شهرها را بر عهده خواهند داشت.

جانشین فرماندهی انتظامی استان کردستان گفت: در روزهای پایانی تعطیلات گردشگران نوروزی که از استان های مختلف بازمی گردند از محورهای مواصلاتی استان عبور می کنند که در این روز به این فکر افتاده ایم که تمهیداتی را در نظر بگیریم تا بازدیدکنندگان بتوانند به خانه های آنها آرامش و امنیت کامل

سردار برزویی خاطرنشان می کند: تمام توان و تجهیزات خود را به کار گرفته ایم تا با اقدامات ترافیکی و مقرراتی به ویژه در 13 فروردین و روز طبیعت، امنیت، آرامش و عزت را برای ساکنان و بازدیدکنندگان نوروزی به ارمغان بیاوریم.

وی افزود: به منظور حفظ سلامت مسافران و رانندگان، طرح ترافیک ویژه از 13 فروردین ماه با استفاده از تمام توان نیرو و تجهیزات خودرویی، وسایل نقلیه موتوری استان اجرا می شود تا گامی مهم در ایجاد ترافیک برداشته شود. و انضباط امنیتی جهت پیشگیری و کاهش حوادث و ارائه خدمات مطلوب به ساکنین و مهمانان نوروزی.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.