توزیع 900 تن شکر بین زنبورداران لرستانی

[ad_1]

ایسنا/ لرستان رئیس جهاد کشاورزی لرستان از توزیع 900 تن شکر در شرایط خشکسالی بین زنبورداران استان خبر داد.

مهندس سید عماد شاهرخی در جلسه شورای جهاد کشاورزی با تقدیر از زحمات همه همکاران در روزهای پایانی و ابتدایی ماه مبارک رمضان گفت: حجم و حساسیت در کار کار وزارت جهاد کشاورزی و ماهیت آن بوده است. افزایش یافت و تقاضا کرد. دستیابی به هدف اولیه خدمت رسانی به مردم با برنامه ریزی دقیق و نظام مندسازی تمامی بخش ها و استفاده بهینه از ظرفیت نیروی کار.

وی گفت: با تلاش شما عزیزان 900 تن مرغ منجمد از 15 اسفند لغایت 15 فروردین در لرستان توزیع شد که از ارقام بی نظیر مرغ است.

رئیس جهاد کشاورزی لرستان افزود: باید با تشکیل کمیته های فنی شهرستان های زیرمجموعه ادارات کشاورزی در جهت پیشبرد اهداف سازمان گام برداریم و از ظرفیت مراکز تحقیقات کشاورزی و استفاده از ظرفیت اعضای ستاد استفاده کنیم. انجمن مسلمانان برای جذب سرمایه برای پیگیری پروژه های نیمه تمام.

آقای شاهرخی گفت: استان لرستان با تولید 25 هزار تن ماهی سرد آبی و 3 هزار تن ماهی گرمابی از جایگاه مطلوبی در کشور برخوردار است.

وی با اشاره به اینکه 36 واحد جوجه کشی در استان وجود دارد که سال گذشته 140 میلیون قطعه ماهی تولید کردند، افزود: 5 مرکز پرورش ماهیان خاویاری و پرورش در قفس در استان وجود دارد. در آینده نزدیک برخی مزارع با ظرفیت بیش از 3000 تن. در سد فعال خواهد شد.

شاهرخی با اشاره به خشکسالی و تاثیر آن بر صنعت زنبورداری استان گفت: برای حمایت از زنبورداران استان 900 تن شکر تهیه شده و به زودی در کمترین زمان بین شهرستان ها توزیع می شود.

این مقام مسئول در پایان بر ایجاد شورای شهر برای صیانت از بیت المال تاکید کرد و گفت: اعتبارات باید توسط دولت و فرمانداران رصد و نظارت شود. اقدامات لازم برای جذب سرمایه انجام شود.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.