جلالی زاده: جامعه مشتاق فعالیت حزبی نیست

[ad_1]

یکی از فعالان سیاسی اصلاح طلب گفت: جامعه به این نتیجه رسیده است که احزاب آنطور که باید بر زندگی آنها تأثیر نمی گذارند، بنابراین برای فعالیت های حزبی اشتیاق ندارند.

جلال جلالی زاده در گفت وگو با ایسنا، با بیان اینکه بررسی عملکرد گذشته اصلاحات باید در اولویت این روند باشد، افزود: تا زمانی که این بازنگری پاک نشود، اجرا و اصلاحاتی که نقاط قوت و ضعف آنها را مشخص کند، موفق نخواهند شد. آینده.”

وی ادامه داد: اصلاح طلبان باید بررسی کنند که چه زمانی موفق می شوند و چه زمانی شکست می خورند و دلایل موفقیت و شکست خود را شناسایی کنند. از سوی دیگر دلایل ناامیدی مردم از نوآوری را تحلیل کنید و راه حل هایی برای حل مشکلات کشور و جذب مردم ارائه دهید. یکی دیگر از اولویت های اصلاحات، متمرکز شدن همه سازمان های موجود در یک حزب ملی است.

این فعال سیاسی در تشریح علت شکاف بین مردم و جریان doi moi تصریح کرد: در ابتدا باید توجه داشت که فضایی برای فعالیت حزبی وجود ندارد. فعالیت حزبی که مستلزم تشکیل تجمعات، جلسات و جلسات باشد، در حال حاضر امکان پذیر نیست. از طرف دیگر جامعه ما احساساتی تر است و فقط در انتخابات و آزمون لابی می کند تا ببیند کدام جریان ها و افراد می توانند نیازهای خود را برآورده کنند. البته در حال حاضر جامعه به این نتیجه رسیده است که احزاب تاثیر لازم را در زندگی آنها ندارند، بنابراین هیچ علاقه ای به فعالیت حزبی ندارند.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.