جوانان در تیم تیراندازی معلولان / فقط تیراندازان برتر را به پاراآسیای چین بفرستید

[ad_1]

سرمربی تیم ملی تیراندازی معلولان گفت: با انجام چند مرحله تست زنی، فرم امتیازدهی و حضور در تورنمنت های بین المللی در تلاش هستیم بهترین تیراندازان را به بازی های آسیایی چین اعزام کنیم.

رقیه کرمی در گفت وگو با ایسنا، درباره وضعیت ADC های شرکت کننده در بازی های پاراآسیایی چین، اظهار کرد: برای اینکه بتوانیم در بازی های پاراآسیایی چین حضور داشته باشیم، باید در مسابقات بین المللی هانوفر شرکت کنیم. در آلمان یا جام جهانی فرانسه. هر دو رویداد لغو شدند. «و وضعیت بازیکنانی که به بازی‌های پاراآسیایی چین اعزام می‌شوند ثابت مانده است. نامعلوم. البته قرار است یک تورنمنت دیگر برای جواز حضور در بازی های پاراآسیایی مونیخ آلمان در تیرماه برگزار شود اما هنوز چیزی اعلام نشده است.

وی با اشاره به جوانان تیم تیراندازی معلولان گفت: بعد از بازی های پارالمپیک توکیو سعی کردیم از تیراندازان جوان برای حضور در اردوی تیم ملی دعوت کنیم که هم اکنون تکمیل شده است و 14 تیرانداز (9 زن و 5 مرد) حضور دارند. در تپانچه و تفنگ) در اردوگاه های آموزشی وجود دارد که اکثر آنها 17 سال یا بیشتر سن دارند.

سرمربی تیم ملی چتربازی یکی از شرایط اصلی اعزام تیراندازان به بازی های آسیایی چین را کسب بهترین نتایج در مسابقات، مقدماتی و بین المللی دانست. “با وجود اینکه هیچ محدودیتی برای اعزام ورزشکاران به چین نداریم، این رویداد را ارسال کنید تا بالاترین رکورد را در مسابقات تمرینی و انتخابی کسب کنید و جزو تیراندازان برتر باشید. برترین ها.

الله کرمی در پایان در پاسخ به سوالی درباره ترکیب تیراندازان اعزامی به چین گفت: به منظور آماده سازی تیراندازان برای حضور در شش مرحله اردو، طبق برنامه ریزی انجام شده، ورزشکاران ورزشکار پس از شرکت به بازی های پاراآسیایی اعزام خواهند شد. . در مسابقات مقدماتی و مسابقات خارج از کشور. ارزیابی و محک زدن سوابق آنها مشخص خواهد شد.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.