حزب الله: سازش فاقد هرگونه عواطف انسانی در مواجهه با رنج فلسطینیان است

[ad_1]

معاون دبیرکل حزب‌الله لبنان می‌گوید که سازش‌کاران در مواجهه با رنج فلسطینی‌ها حتی از کوچک‌ترین احساسات انسانی بی بهره هستند. [رژیم] آیا ظالمان فریاد می زنند؟

به گزارش ایسنا، شیخ نعیم قاسم، معاون دبیرکل حزب‌الله لبنان، سید حسن نصرالله، روز دوشنبه در مراسم بزرگداشت روز بازداشت فلسطینیان در بیروت گفت: کجاست وجدان‌های بشری و سازمان‌های حقوق بشری که هزاران فلسطینی در دوران اشغال زندانی شدند. رژیم برای بیش از چهار دهه؟

معاون دبیرکل حزب‌الله می‌گوید که ابرقدرت‌ها و اطرافیانشان نگران مشکلات و اتفاقاتی که اسرای فلسطینی در زندان‌های اسرائیل با آن‌ها دست و پنجه نرم می‌کنند، نیستند.

شیخ نعیم قاسم گفت: «کسی که شعارهای طرفدار فلسطین می دهد، باید رفقای مقاومت باشد».

همانطور که العالم، معاون دبیرکل حزب الله لبنان خاطرنشان کرد، “کشورهایی که بیشتر سازش می کنند، در مواجهه با رنج فلسطینیان فاقد احساسات انسانی هستند.”

وی گفت: این کشورها به اسیران فلسطینی اهمیتی نمی دهند، بلکه آنها را می پوشانند. [جنایات] حالت صهیونیستی همچنان در این حالت شریک است.

معاون دبیرکل حزب الله لبنان گفت: مردم فلسطین روی زمین هستند. [نبرد] او گفت: “آنها تنها نیستند” و افزود که هیچ امیدی به سازش رژیم ها وجود ندارد.

شیخ نعیم قاسم گفت: آیا عاقلانه است که امارات عید فصح یهودیان را به رهبران اسرائیل تبریک بگوید اما معترضان را نادیده بگیرد؟ [رژیم] آیا ظالمان فریاد می زنند؟

معاون دبیرکل حزب الله لبنان تاکید کرد که آیا عادی سازی روابط عربستان و اسرائیل و همچنین هماهنگی امنیتی بین بحرین و تل آویو منطقی است یا خیر.

شیخ نعیم قاسم با بیان اینکه اسرای فلسطینی با جهاد و صبر به عزم و اراده ملت فلسطین کمک می کنند، تصریح کرد: مردم فلسطین باید باور کنند که تنها نیستند بلکه همه نیروها هستند و مقاومت در منطقه با آنها بود.

وی با تاکید بر اینکه کشورهای عربی که مصالحه کردند نه مسلمان بودند و نه عربی، خاطرنشان کرد: این کشورها حداقل از منظر عرب، مسلمان یا حتی عرب باید طرفدار فلسطین می‌بودند. خوب است که صهیونیست ها در منطقه رسوا می شوند.

وی با بیان اینکه این کشورها قبل از عادی سازی روابط فلسطین را خفه کرده بودند، گفت: بدون سلاح نمی توانیم به فلسطین کمک کنیم. بنابراین باید به جنگ مقاومت، به ویژه مقاومت نظامی توجه کرد.

شیخ نعیم قاسم امام خمینی(ره) را الگوی عملی برای کمک به فلسطین دانست و گفت: ایشان ابتدا سفارت رژیم صهیونیستی در ایران را بستند و سفارت فلسطین را افتتاح کردند. حزب الله همراه با مردم فلسطین و نیروهای مقاومت به طور کامل آزاد خواهد شد.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.