درسی که هادی خانیکی با افشای بیماری خود داد

[ad_1]

هادی خانیکی – استاد علوم ارتباطات – که هم اکنون در حال گذراندن دوره درمان است، حال عمومی خود را پس از یک دوره درمانی کاملاً خوب توصیف می کند و همچنان در مدرسه در زمینه تدریس و همچنین تالیف کتاب به فعالیت می پردازد. برای.

گفت و گوی ایسنا با هادی خانیکی را می خوانید که در ابتدا برای احوالپرسی با استاد دانشجو انجام شد و سپس به این گفت و گو منتهی شد.

وی از وضعیت عمومی خود پس از تشخیص سرطان و شروع شیمی درمانی می گوید: اخیرا دوره درمانی را در بیمارستان گذراندم و مرخص شدم، اکنون در خانه هستم و باید تا 6 ماه از ادامه دوره درمان را به پایان برسانم.

این استاد دانشگاه حال عمومی خود را پس از یک دوره درمان مساعد توصیف کرد و با بیان اینکه در حوزه تدریس در دانشگاه ادامه می دهد، خاطرنشان کرد: در حال حاضر در حال گذراندن دوره درمانی و شیمی درمانی و کلاسی هستم که را نیز بگیرید. عادات آنلاین

دکتر خانیکی در ادامه نگاه خود به این بیماری را اینگونه بیان می کند: همانطور که گفتم سعی می کنم بیماری را از منظر ارتباطی ببینم. تجربه من این است که اگر به اطلاعات دقیق تکیه کنیم بهتر است بیماری پنهان نشود و به همین دلیل تا حد امکان می گویم و بقیه به لطف خدا و کار پزشکان است. .

وی سپس تاکید کرد: ابراز محبت به همه دوستان، دانش آموزان و کسانی که به من لطف داشته اند، قطعا در درمان من موثر خواهد بود. باید گفت که هر بیمار ممکن است بیش از این احساس کند که خدمات کادر درمانی باید جدی گرفته شود. به‌ویژه از پزشکان و کادر پزشکی بیمارستان پارس که در آن بستری بودم، تشکر می‌کنم که با شور و اشتیاق کار را زیر نظر داشتند. البته فاز اول درمان را گذراندم و پنج تای باقیمانده باید می گذشت.

سپس خانیکی گفت: به نکته ای فکر کردم و گفتنش بسیار زیبا بود. در میان ابراز محبت هایی که دریافت کردم، یکی را دیدم که به دلیل وضعیت مالی بسیار خوب و شرایط خاص، مجبور شدم در بیمارستان خصوصی بستری شوم. باید بگویم به دلیل اینکه من هیئت علمی دانشگاه هستم و بیمارستان پارس یکی از بیمارستان های طرف قرارداد دانشگاه است، در این بیمارستان بستری شده ام. وضعیت مالی من خیلی خوب نیست اما بد هم نیست. می خواهم بگویم مسیر طبیعی درمان را طی می کنم و مسیر خاصی برای من وجود ندارد و همچنان به دعا و لطف همه نیاز دارم.

خانیکی در نهایت از نگارش کتاب جدید خود نیز خبر داد و گفت: از فرصت سرطان استفاده کردم و کتاب هایی را که فرصت نداشتم تمام کردم. یکی از کتاب‌ها مجموعه‌ای از بحث‌هایی بود که درباره مانوئل کاستلز و جامعه آنلاین داشتم. کتاب دیگری با کمک چند نفر از دوستانی که در دوره کارشناسی ارشد و دکتری با من تحصیل کرده اند و در حوزه آب مشغول به کار هستند در حال نگارش است. کتابی در مورد کرونا نیز آماده نگارش شده است. درباره اتفاقاتی که در این مدت در حوزه ارتباطات سلامت گذشت. من همچنین به دنبال تکمیل دوره های کارشناسی در زمینه ارتباطات و توسعه هستم که تئوری های جدید ارتباطات توسعه را در خود جای دهد. خوشبختانه کتابی در مورد آنچه ممکن است مفید باشد در سال آخر با محوریت موضوعات مرحوم دکتر تهرانیان و با عنوان «ایده های پیشرفت و توسعه ملی» در ایران به پایان رساندم و در یکی دو وصیت نامه در حال چاپ است. ماه آینده منتشر شود.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.