درگیری باشگاه پاس با هتل وندیک سناریویی جدید از حاشیه بیرونی مستطیل سبز

[ad_1]

ایسنا/ همدان امروز که دیگر نگران مشکلات مالی و اقتصادی باشگاه پاس همدان نیست، حالا این تیم مشکلات دیگری دارد و در جدیدترین اتفاق باشگاه پاس برای ساخت و ساز با هتل وندیک درگیر شد، اسکان این باشگاه به اوج خود رسیده است. وقتی گفته می شود وندیک مدیر هتل به خانواده چیتاسیان، رئیس هیئت مدیره باشگاه و برادرش، شهدای چیتاسیان و به گفته مسئولان باشگاه پاس همدان توهین کرده، ورزش استان تهدید به خروج از دو لیگ فوتبال کشور شده است. برای بررسی ابعاد و اسناد مربوط به این حاشیه نه چندان جالب.

به گزارش ایسنا، باشگاه پاس با صدور اطلاعیه ای، عوامل ورزش و فوتبال استان را به انصراف از ادامه مسابقات دو لیگ فوتبال تهدید کرد.

هر روز صفحات بی شماری از بی عدالتی ها و سنگسار علیه باشگاه پاس مظلوم در این شهر پرتاب می شود که خانه حامیان دروغین بی شمار و دوستان واقعی اندک است. از تظاهرات مضحک حرکات پشت صحنه تیم فوتبال تا ناتوانی آقایان مسئول در تصمیم گیری در مقابل توهین به خانواده شهید گرانقدر پیمانکار حاج صادق چیت سازیان وندیک.

در شرایطی که هواداران متعصب یک مدیرعامل تمیز، جسور و کارآمد را در راس باشگاه می بینند که منافعش به دلیل موقعیت، منافع مالی و غیره در این باشگاه خفه شده است، اکنون با لگد زدن شروع به پرتاب و بلوک می کنند و سعی می کنند به باشگاه ضربه بزنند. باشگاه.

در شرایط نامناسب اقتصادی بود که مسئولان ارشد استان بر حمایت از سرمایه گذاری خصوصی تاکید کردند، هیات فوتبال شرایط مساعدی را برای حمایت از باشگاه برای پاس دادن توپ ایجاد کرد و باعث ایجاد ناامنی برای مدیرعامل باشگاه شد. برخی از اعضای اتحادیه فوتبال به جای قبول مسئولیت، مدعی شده اند که طلبکاران گذشته را تحریک کرده و آنها را برای شکایت از باشگاه متقاعد کرده اند.

در واقع عزم این افراد برای تضعیف پاس جزمی بود و می خواستند سرنوشت تلخی را برای مدیریت پاس رقم بزنند، غافل از اینکه رهگذر منصور با ظاهر نجیبی که داشت کاملاً بر چهره نقابدار مردان پر شده بود. که مصمم و استوار هستند و حتی قرار دادن آنها در تخته سنگ هم در امور پاس دخالت نمی کند.

در فصل جاری نیز بارها شایعه شده است که مدیران پاس انتظار کسب امتیاز باشگاهی شهرستانی را دارند که این کذب بیش از سیزده نیست و ضمن احترام به شهردار محترم اعلام می کنیم که اگر ملاک این است که پاس را برگردانیم. موقعیت شروع، ما می خواهیم حتی از دسته های پایین تر، می توانیم در یک رقابت فوتبال سالم از نو شروع کنیم، و خانواده بزرگ سعی می کنند به جای استفاده از نردبان تیم های دیگر، به صورت دستی صعود کنند.

ما خانواده بزرگ پاس همواره خود را سرباز خانواده گرانقدر و معزز شهدا می دانیم و مفتخریم که در باشگاهی که به جایگاه هشت هزار شهید استان همدان تبدیل شده است خدمت می کنیم و این خدمت را می دانیم. عرصه موفقیت ارزشمندی باشد.
با اعتقاد راسخ به این راه خدمت هرگز اجازه نمی دهیم خانواده شهدای معزز مورد آزرده خاطری قرار گیرند و امروز شاهد توهین سلبریتی به دکتر حاج صادق چیت سازیان برادر شهید برجسته علی چیت سازیان بودیم. استان همدان و ما سکوت را نمی پذیریم.

بر این اساس اعلام می کنیم در صورت عدم برخورد قانونی از سوی مراجع نظارتی و قضایی با این توهین، حاضر به ادامه حضور در مسابقات فوتبال کشور نخواهیم شد و با افتخار از این دفاع، از مسابقات کناره گیری خواهیم کرد.

تیم پاس هفته آینده در همدان به مصاف مس نوین کرمان می رود و تا شروع بازی اگر برخورد قاطعی با توهین صورت نگیرد قطعا انصراف خود را از مسابقات اعلام می کنیم و خاموش می شویم.چراغ خیابان ها برای همیشه خاموش می شود. ، زیرا برای ما خادمان پاس در سیره و شخصیت شهدای گرانقدر جایگاه گرانبهایی ندارند.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.