در عرصه فرهنگ نماد را گم کرده ایم و آرمان را جایگزین کرده ایم

[ad_1]

ایسنا/ همدان معاون حقوقی، امور مجلس و استان های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی بر همگرایی و هم افزایی در حوزه فرهنگی تاکید کرد و گفت: اگر بگذاریم لوگو تغییر کند در حالت ایده آل ضرر خواهیم کرد.

به گزارش ایسنا، سید محمد هاشمی 30 فروردین ماه در مراسم تکریم و معارفه مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان با اشاره به سختی کار فرهنگی، با اشاره به اینکه تغییر مدیریت دلیل امری طبیعی است، اظهار کرد: این تغییر مدیریت در این زمینه طبیعی است. این تغییرات نافی صلاحیت افراد نیست.»

وی با اشاره به سابقه غنی فرهنگی و ادبی در همدان گفت: این موضوع بر عهده مدیرکل فرهنگی استان است و مدیرکل دستور می دهد تا به نیروی انسانی در این اداره کل توجه ویژه شود.فرهنگ و هدایت و حراست از سرمایه های انسانی “

هاشمی بر همگرایی و هم افزایی در حوزه فرهنگ تاکید می کند و می گوید: یک مدیر فرهنگی باید با جدیت این کار را انجام دهد و با ظرفیت مردم و دولت باشد زیرا اگر بگذاریم آرم جای خود را بگیرد به تنهایی نمی تواند همه کارها را انجام دهد. از ایده آل، ما از دست خواهیم داد.”

وی یکسری دستورات کم اعتبار را یکی از مشکلات حوزه فرهنگی می داند و معتقد است: باید بودجه فرهنگی در این زمینه افزایش یابد تا دولت شاهد توسعه چشمگیر در حوزه فرهنگ باشد.

معاون حقوقی مجلس شورای ملی و استان های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیان اینکه مدیرکل ارشاد باید یک فعالیت فرهنگی کلان برای تغییر داشته باشد، گفت: حوزه فرهنگی نیازمند تحول بزرگی است اما شاهکار ماست. می تواند جوانان را در عرصه فرهنگ و هنر معرفی کند.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.