در مسکن ملی، مصالح مطابق با استانداردها است

[ad_1]

ایسنا/ ایلام استاندار ایلام با بیان اینکه روند پیشرفت واقعی واحدهای مسکونی ملی در ایلام رضایت بخش است، گفت: نظارت بر کیفیت ساخت و ساز پروژه ملی مسکن افزایش می یابد.

دکتر حسن بهرامونیا در بازدید از پروژه های ملی مسکن ایلام، پیشرفت واحدهای مسکن ملی در استان را مثبت توصیف کرد و گفت: این پروژه می تواند تا حدودی پاسخگوی نیاز مسکن مردمی باشد.

وی خواستار نظارت بیشتر بر کیفیت ساخت و ساز پروژه ملی مسکن شد و گفت: علاوه بر تسریع در تکمیل واحدهای مسکونی ملی در استان، پیمانکاران پروژه کیفیت ساخت محسوب نمی شوند و این موضوع نیاز به نظارت بر کیفیت ساخت و ساز دارد. ساخت مسکن ملی متوجه شد که پس از ساخت و ساز از نظر ساخت و ساز و ایمنی ساکنان هیچ مشکلی وجود ندارد.

استاندار ایلام ادامه داد: مصالح مورد استفاده در پروژه های ملی مسکن نیز باید دارای استانداردهای لازم و منطبق بر تمامی ضوابط مهندسی و ساختمان باشد.

«عبدالله بهادری» مدیرکل راه و شهرسازی استان ایلام نیز گفت: 36 هزار و 568 درخواست مسکن ملی در این استان ثبت شده است که از این تعداد 9 هزار و 536 مورد واجد شرایط اولیه است.

وی سهم استان ایلام در طرح ملی جابه جایی مسکن را 32 هزار و 601 واحد عنوان کرد که تاکنون 15.9 هکتار زمین برای ساخت این آپارتمان ها در استان اختصاص یافته است. تا امروز 9806 نفر واجد شرایط و 4344 پرونده تکمیل شده و 1820 متقاضی طرح ملی مسکن نیز سپرده گذاری کرده اند.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.