دستگاه برش لیزری آلومینیوم دستگاه برش لیزر

دستگاه برش لیزری آلومینیوم – دستگاه برش لیزر
برش لیزر آلومینیوم

همین سری از دستگاه های لیزر در ادامه اقتدار های 500، 1000 و 1500 وات ایجاد و عرضه می شوند. دستگاه لیزر فلزات نوع LF-H در ادامه اقتدار های 1000 الی 8000 وات ایجاد می شوند.

بقیه قطعات عمده وظیفه حفاظت از دستگاه را به عهده دارند. بسته به صنعتی که در ادامه آن مشغول به کار بوده و انتظاراتی که از دستگاه فلز بر خویش دارید، بعدها و میزان سوله و همینطور بعدها و میزان دستگاه لیزر فلزات متناسب با آن، شتاب اجرای لیزر و میزان مرغوب بودن خروجی قطعات از آن، قابلیت جابجایی دستگاه، مقدار و حجم کاری که دستگاه اضطراری هست انجام دهد و اکثری از موردها دیگر دستگاه برش لیزر متناسب با نیاز شما هم مختلف خواهد بود.

ضمن این که در ادامه همین دستگاه ها مقدار الکتریسیته مصرفی زیاد کاهش از بقیه دستگاه های برش است. سورس بی سی اف ایجاد مملکت آلمان بوده و مهم ارزش زیاد بالایی است، از همین منش در ادامه بازار خیلی پرفروش نیست.

تولید برش های یکسان در ادامه قطعات با به کارگیری از دستگاه های کهن انجام پذیر نبوده و آن دستگاه ها اعتنا بالایی در ادامه برش ندارند و به این جهت با برش لیزر می اقتدار همین اعتنا را تولید کرد و همه برش ها به شکل تماما یکسان تولید خواهد شد و در ادامه حاشیه ها میزان مرغوب بودن فعالیت را بازدید خواهید کرد.

در ادامه قبلی به جهت برش اکثری از قطعات فلزی و غیر فلزی به نقص‌ بر میخورند؛ چون ابزار و یا این که دستگاهی وجود نداشت که برش فلزات را به آسان و با اعتنا زیاد بالا انجام دهد؛ و علاوه بر تمامی ی اینها عاقبت فعالیت ابدا قابل قبول و دقیق نبود.

اعتنا پرتوهای لیزری زیاد بالاست که سبب ساز برش ظریف می شود. به کارگیری از پارامتر های در دست گرفتن عددی در ادامه کامپیوتر های موجود در ادامه همین دستگاه ها سبب ساز ارتقاء شتاب برش، اعتنا بالا و تهیه اقتدار خروجی جهت صرف انرژی کاهش میباشند.

علاوه بر آن در ادامه برش لیزر ورق آلومینیوم گونه دستگاه هم اثر گذاری متعددی داشته و به هر میزان دستگاه برش میزان مرغوب بودن بالاتری داشته باشد توانمند به انجام برشی ظریف خیس با ارائه لبههای فعالیت تماماً صاف، تمیز، با نازکی عمده و خریدار پسند می باشد.

همه دستگاه های نامبرده در ادامه توان، بعدها و با خصوصیت های مختلف ارائه میشوند. هدف همین تیم گردآوری و ارائه بهترین ها در ادامه جهان به مشتریان خویش از روز آغاز کار تا به امروز بوده هست و خواهد بود.

از حیاتی ترین برتری های دستگاه لیزر فایبر نسبت به بقیه فلزبر ها می توان به ارزش مقرون به صرفه، قدمت بالا و اعتنا زیاد آن ها اشاره کرد.

اعتنا زیاد بالا از مهمترین ویژگیهای برش لیزر آلومینیوم محسوب میشود. برش لیزری بضاعت و اعتنا بیشتری نسبت به بقیه رویه های برش فلزات نظیر برش پلاسما واترجت دارد.

برش های لیزری اکثر اوقات به شکل دو بعدی فعالیت می نمایند البته در ادامه بعضا نوع ها به جهت پردازش اقلام سه بعدی نظیر لوله ها و پروفیل ها هم مطلوب هستند.

همین خصوصیت از تابیدگی لوله های کشیده هم خودداری به فعالیت می آورد. در ادامه همین نوع از لیزر ها ابزارهایی جهت برش پروفیل و لولههای آهنی به دستگاه بیشتر شده است، همین ابزار می تواند به شکل مداد با بهرهگیری از مدارات الکترونیک و سامانهی پنوماتیک، لوله یا این که پروفیل را از دو سمت قفل نموده و مرکز فعالیت را در ادامه مرکز ابزار قرار دهد.

ایجاد پلیسه در ادامه برش لیزر آلومینیوم حائز دارای هست چرا که چنانچه مقدار پلیسه اندک باشد میزان مرغوب بودن فعالیت مناسب هست و با ایجاد اندک پلیسه در ادامه وقت و هزینه صرفه جویی می شود و دیگر نیاز به دستگاه یا این که یک اتومبیل دیگری نمی شود.

فرایند لیزری موجود در ادامه دستگاه لیزر فلزات یک فرایند انعطاف پذیر، تمامی کاره و زیاد کارآمد را در ادامه اختیار می گذارد و همینطور خروجی همین دستگاه زیاد دقیق و مقرون به صرفه می باشد.

همین نور پس از همسو شدن در ادامه آینه ها فقط در ادامه یک جهت به سمت لنز ساماندهی شده و متمرکز می شوند و از هد دستگاه که نصیب خروجی لیزر جهت اعمال فرایند برش بر روی متریال متنوع بیرون شده و با دقتی شگفت انگیز اشکال اجسام دشوار همچون فولاد تا ورق های آلومینیوم و به طورخلاصه هر فلز و ماده ای که به رویه سنتی قابل پردازش نباشند به راحتی به وسیله همین دستگاه پرقدرت قابل برش زدن است.

4. قطعات عمده در ادامه هر ورق ماده به برهان قطر برش ریز پرتو لیزر (کرف). برش لیزر با بهره گیری از تکنولوژی پیشرفته و بی مانند شما را توانمند می سازد تا با حذف انحصار های راه و روش های سنتی برشکاری قطعات ، طرح ها و ایده های پیچیده پروژه های صنعتی خویش را با شتاب هرچه تام خیس و کیفیتی فراتر اجرایی نمایید .

همین شتاب و اعتنا بالا سبب ساز ارتقاء در ادامه تعداد و تیراژ برش اشکال فلزات و در ادامه عاقبت ارتقاء دیده گیر راندمان، ترقی واحد های صنعتی و سودآوری میشود.

این مسئله سبب ساز رغبت کارفرمایان به خرید کردن اشکال دستگاه برش فلزات از مرکزها دارای و باسابقه فروش دستگاه لیزر فایبر شده است.

به جهت مثال، کمتر ارزش دستگاه برش لیزر نسبت به روشهای باستانی، یا این که برش لیزر یک متاع تازه بهترین مراحل به جهت اثر گذاری ارزش است.

مارک ریکاس را می توان یک مارک مناسب ارزش در ادامه بازار دانست. مهندسین رادوکس همه اصول و قواعدی که در ادامه همین گواهینامه ها ذکر شده هست را در ادامه طراحی و ایجاد محصولات خویش رعایت می نماید تا محصولات با میزان مرغوب بودن تری را روانه بازار کند.

همین دستگاه ها توانمند به برش اشکال فلزات از گزاره استیل ضد زنگ، کربن استیل، فولاد آلیاژی، آهن فنری، صفحه ها مسی، ورقهای آلومینیوم، طلا و نقره هستند.

بیشترین به کارگیری از همین سورس در ادامه صنعت طلا سازی است. طرز برنامه تلویزیونی ریزی دستگاه برش لیزر CNC به همین شکل هست که طرح و الگوی برش به وسیله قابل انعطاف افزار های طراحی گرافیک که در ادامه نصیب پشتیبانی وب سایت قرار دیتا شده و به شکل مجانی قابل دانلود می باشد به دستگاه اعمال می شود تا حرکت و ساماندهی لیزر را مطابق طراحی خویش اجرا کرده و فرایند برش را بر بر روی اشکال فلزات پیاده سازی شود.

در ادامه ایجاد همین دستگاه ها قابلیت پیشنهاد با دو بدنه موجود است، یکی از بدنهی یکپارچهی تام ریختهگری شده با وزن تقریبی ۵ بدن و دیگری بدنهی حاصل از فرایند جوشکاری با وزن تقریبی ۴ تن.

همین دستگاه ها از قطعات و سیستم های پیشرفته که با همکاری یکپارچه با یکدیگر از اقتدار لیزر در ادامه جهت برش مواد فلزی دشوار و ضخیم بهره میبرد، تشکیل شده است.

پرتو لیزر پس از به کارگیری مداوم در گیر فرسودگی نمی شود و نیازی به ردوبدل قطعات و کارگزاشتن ابزار تازه ندارد.

از مزایای حیاتی برش لیزر می اقتدار به ایجاد قطعات با میزان مرغوب بودن و اعتنا بالا در ادامه کوتاه ترین دوران ممکن اشاره کرد .

در ادامه ضمن همین نکته را نیز بدانید که اجرت برش آلومینیوم با لیزر نسبت به اجرت برش آهن و استیل با لیزر عمده می باشد. Th​is post h as ᠎been ᠎done ​by G​SA Con᠎te᠎nt Generat​or DEMO᠎.

با تهیه پارامترهای گوناگون نظیر اقتدار دستگاه، اقتدار پرتو لیزری، میزان مرغوب بودن و تمیزی ماده اول و هم ضخامت آن، می توان برش لیزری ورق آلومینیوم را به بهترین صورت ممکن انجام اعطا کرد و صفحه هایی با حاشیه های سوای شکستگی و سوختگی و با میزان مرغوب بودن خوب بدست آورد.

برش آلومینیوم و تنظیم صفحه های آلومینیومی شامل اشکال رویه های سرد و گرم هست که در ادامه رویه سرد سوای حرارت و در ادامه رویه های گرم با به کارگیری از حرارت برش انجام میشود.

ما‌درها از سیستم ایجاد کننده گاز نیتروژن به کارگیری می کنیم که منجر تولید برش ظریف تری در ادامه صفحه های آلومینیومی می گردد.

بعضا از حیاتی ترین آن ها شامل: سورس، سیستم CNC، دستگاه چیلر، دستگاه خشککن، فیلتر، تیوب، آینه ها، لنز، هد دستگاه، سیلندر یا این که مخزن گاز، در دست گرفتن پنل و …

پس از خرید کردن دستگاه همه داده ها و رویه کارکرد آن کاملاً به وسیله تکنسین ها و کارشناسان کارشناس کمپانی نوین تاک لیزر به خریداران گرامی تدریس دیتا خواهد شد.

دستگاه لیزر فلزات (fiber laser) جهت برش بیش از صد ها گونه از فلزات گوناگون همچون استیل، آلومینیوم، فولاد، مس، طلا، چدن، برنج و …

تهیه فرایند مداد برش، منجر می شود لیزر را به راحتی بتوان به جهت ضخامت های گوناگون فلزات سوای صرف انرژی دوچندان تهیه کرد.

صفحه ها آلومینیوم می بایست صاف و سوای هیچ نوع برامدگی یا این که فرو رفتگی باشند. هرچند عملیات برش فلزات به طور سنتی از عملیات های مکانیکی یا این که دستی به کارگیری می نماید البته دستگاه برش لیزر می تواند آیتم ای مناسب، اثر گذار و مقرون به صرفه به جهت تولید فلز باشد.

تمرکز انرژی در ادامه یک نقطه موجب ذوب ، سوختن و یا این که بخار شدن ماده در ادامه آن نقطه می شود .

در ادامه برش لیزر با اکسیژن انرژی حاصل از سوختن ماده به امداد اکسیژن می آید و در ادامه عاقبت نسبت به برش نیتروژن قابلیت برش سطح های با قطر فراتر و شتاب عمده وجود دارااست اما میزان مرغوب بودن برش نسبت به برش با نیتروژن ذیل خیس هست .

البته با وارد شدن گاز نیتروژن در ادامه صنعت ،برش لیزر آلومینیوم با اعتنا و نازکی انجام شده اما می بایست دانست گاز نیتروژن ارزش بالاتری نسبت به گاز اکسیژن دارد.

با اعتنا به این که با به کارگیری از برش لیزر آلومینیوم مقدار ضایعات فلزات به صفر می برسد و از طرفی شتاب تحویل سفارشات هم فراتر می رود ارزش برش لیزر آلومینیوم در ادامه مقایسه با دیگر رویه های برش فلزات مقرون به صرفه و اقتصادی می باشد.

با همین شرایط، اشخاصی که در ادامه حوزه برش آلومینیوم با لیزر تجربه به اندازه را دارا هستند از تنظیمات پیشرفته تری به جهت در دست گرفتن فشار گاز، شتاب و تمرکز لیزر به کارگیری می نمایند تا برش قابل قبولی تولید شود.

تجهیزاتی که به مراد برش لیزر گزینه به کارگیری قرار میگیرند می بایست به میزان به اندازه و به جهت کوتاه نمودن دوران برش وجود داشته باشند و در ادامه غیر اینصورت نباید انتظار داشت که برش در ادامه دوران کوتاهی به اتمام خواهد رسید.

دستگاه برش لیزر به تیتر ابزاری پیشرفته در ادامه تامین نیازهای صنعتگران نقش بسزایی ایفا می نماید . از گزاره حیاتی ترین نصیب های دستگاه لیزر که وظیفه تهیه اقتدار لیزر جهت کارکرد های متنوع و ساماندهی هد دستگاه به جهت قرارگیری در ادامه خصوصیات اضطراری و پیروی از الگوی برش را به عهده دارااست دستگاه CNC است.

دستگاه برش لیزری فلزات از ذیل تیم دستگاه های cnc هست که در ادامه اینجا به آنالیز و معرفی آن می پردازیم.

نصیب مکانیکی دستگاه با مرحله فعالیت تماسی نداشته براین اساس مرحله قطعه را خراش نمی دهد. حوزه‌ پایین حرارت در ادامه قطعه محدود هست به نوع ای که گرمای لیزر سبب ساز تغییر و تحول صورت اطراف مسیر برش نمی شود.

ثبات لیزر در ادامه ارتفاع فرایند برش که در ادامه مسیر نخ نما حرکت می کند سبب ساز تولید حاشیه های تمیز خیس می شود که از تاب برداشتن و اعوجاج فلز خودداری میکند.

همانطور که ذکر شد؛ برش لیزر به جهت صفحه ی آلومینیومی سبب ساز میگردد که برش به صورت درست و ظریف انجام گیرد.

یکی از از شرایطی که به جهت انجام برش لیزر آلومینیوم در ادامه کوتاه ترین دوران و با میزان مرغوب بودن بالا می بایست آماده باشد تجهیزات به اندازه و همینطور پیشرفته است.

بر بر روی یک دستگاه برش لیزری CNC، هد می بایست در ادامه یک مسافت زیاد ظریف نسبت به مرحله فعالیت قرار گیرد.

در ادامه همین سری از لیزر ها از میز متحرک و قابل ردوبدل بهره برده شده هست که می اقتدار در ادامه مدت هنگامی کاهش از 15 ثانیه مبادرت به ردوبدل میز دستگاه جهت فراهم سازی فعالیت با ورق بعدی نمود.

دنیای دستگاه لیزر توصیه پیشنهاد سازی می نماید که شامل نصب، مدیر اتوماتیک، کارگزاشتن قابل انعطاف افزارهای مازاد و اتومبیل های لیزر استاندارد می شود.

هم اکنون سوال اینجاست که با وجود چنین دستگاه هایی که به شکل مداد و اتوماتیک فعالیت می‌کنند پس نیروی انسانی چه تاثیری می تواند بر بر روی میزان مرغوب بودن برش داشته باشد؟

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.