دستگیری مرد وینچستر در جنوب تهران / متهم: آهو شکار می کنم!

[ad_1]

پلیس پیشگیری تهران بزرگ مردی را با اسلحه وینچستر در جنوب تهران دستگیر کرد.

به گزارش ایسنا، چندی پیش گزارشی از طریق مرکز فوریت های پلیسی 110 به پلیس 179 خلیج فارس مبنی بر اخاذی و باج گیری مرد میانسالی مبنی بر تهدید وینچستر با اسلحه ارسال شد. در این راستا گروهی از ماموران پلیس آگاهی موضوع را در دستور کار خود قرار دادند که در آن تشخیص صحت گزارش و اینکه این فرد با تهدید اسلحه اقدام به شروع زوجی کرده است.

در این راستا گشت های هدفمند و سایر عملیات های پلیسی برای دستگیری متهم آغاز شد و چند روز بعد ماموران پلیس خلیج فارس وی را شناسایی و دستگیر کردند. متهم با مشاهده مأموران که طی عملیاتی به اسارت درآمده بود متواری شد و از هوا شلیک کرد.

پس از دستگیری متهم، خودروی وی نیز مورد بازرسی قرار گرفت که در آن یک قبضه اسلحه وینچستر و ده ها فشنگ جاسازی شده در پشت باک بنزین خودرو کشف و ضبط شد.

متهم که ابتدا خود را بی گناه دانسته بود، شهادت داد که با اسلحه وینچستر اقدام به شکار آهو و خرگوش کرده و قصد خلع سلاح آنها را داشته که دستگیر شده است. اما به گفته افسر پرونده، این فرد برای باج گیری از اتباع و برخی از اتباع بیگانه در ایران با اسلحه استفاده کرده و تاکنون برخی از شکات وی شناسایی شده است.

وی همچنین استدلال کرد که سلاح وینچستری که متهم کشف کرده، سلاح شکاری نبوده و البته شکار بدون مجوز نیز جرم است.

متهم دستگیر شده درباره محل و نحوه تهیه اسلحه نیز گفت: اسلحه را از یکی از شهرهای غربی کشور خریدم.

به گزارش ایسنا، برای این فرد پرونده تشکیل و متهم به همراه تشکیل پرونده برای رسیدگی بیشتر به جرم روانه دادسرا شد.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.