راز خانه سوزی سکه، بلای رهبری فوتبال بانوان ایران!

[ad_1]

فعالیت اقتصادی شهره موسوی نه تنها برای عده ای سخت است بلکه برای بانوان فوتبال و فوتسال نیز سخت است.

به گزارش ایسنا، مدت هاست که اطلاعات و گمانه زنی ها درباره فعالیت های شخصی و مالی شهره موسوی مطرح شده و از نقش نایب رئیسی فدراسیون فوتبال و فعالیت در فوتبال بانوان بیشتر است. هر بار که گروه جدیدی تأسیس می شود، این سوال پیش می آید که چرا رهبری اتحادیه نسبت به این موضوع بی تفاوت و منفعل است؟

انتخابات فدراسیون فوتبال در 10 اسفند 1396 برگزار شد و شهره موسوی با 70 رای سومین نایب رئیس و نایب رئیس بانوان فدراسیون شد که هدایت فوتبال بانوان و فوتسال را بر عهده گرفت و به مصائب آنها رسیدگی کرد اما در حاشیه قرار گرفت. از ابتدا.

موسوی مدیرعامل باشگاه ورزشی بادران در دسته اول و مدیرعامل شرکت بازاریابی شبکه ای بادران است که در زمینه های مختلف از جمله لوازم آرایشی، بهداشتی و … و از همان ابتدا فعالیت می کند. او نمی تواند به طور منظم در لیگ حضور داشته باشد. موضوعی که از روز اول مطرح بوده و حواشی و نقدهایی هم دارد.

نایب رئیس زن حتی اطلاعات دقیقی از قوانین و زمان فوتبال ندارد تیم ملی فوتبال بانوان ایران که در سال 1399 به دلیل غیبت 18 ماهه در مسابقات از رنکینگ فیفا حذف شده بود و در 27 فروردین 1400 بار به رده بندی بازگشت، اظهار نظر عجیبی کرد. وی ادامه داد: پس از پیگیری‌ها و مکاتبات فراوان با فیفا در مورد دلایل محرومیت تیم ملی فوتبال بانوان از رنکینگ جهانی و با کمک کمیته بانوان فدراسیون فوتبال، در نهایت فیفا را متقاعد کردیم که تیم ملی را در فهرست مسابقات قرار دهد. تیم فوتبال زنان در رده بندی جهانی “بازگشت”.!

موسوی همچنین نتوانست به وضعیت آشفته تیم ملی فوتسال رسیدگی کند و با مدیریت ضعیف حاشیه های زیادی در انتخاب سرمربی این تیم ایجاد کرد. اگرچه فروزان سلیمانی به عنوان سرمربی معرفی شد، اما وضعیت بهتر نشد و اردوهای ملی گرایان در بدترین شرایط برگزار شد تا اینکه یکی از ملی گرایان آن را افشا کرد.

اینها نمونه هایی از سوء مدیریت موسوی است اما مهم ترین موضوع نایب رئیس بانوان فدراسیون فوتبال، ورود قوه قضائیه به پرونده وی و فعالان همسرش است.فعال در حوزه ارز دیجیتال که تاکنون باعث شد چندین بار دستگیر شوند. اخیراً اخباری مبنی بر دستگیری موسوی در رسانه ها منتشر شده است. بنابراین می توان انتظار داشت که موسوی امور قضایی خود را بر فوتبال و فوتسال بانوان در اولویت قرار دهد.

بر اساس ماده 35 بند 14 اساسنامه فدراسیون فوتبال، یکی از اختیارات هیأت رئیسه عزل موقت افراد (به استثنای اعضای نهادهای مستقل) و یا تعلیق موقت اعضای هیأت مدیره، اعضای مجمع عمومی تا جلسه بعدی است. مجمع عمومی برگزار می شود. نگه دارید سوال اینجاست که چرا قبل از این که چنین سودی به دست بیاید، هیات مدیره تصمیم به انتخاب موسوی نگرفت؟

مجمع عمومی فدراسیون در 30 ژوئن برگزار می شود و انتظار می رود اعضای شورا با حساسیت بیشتری در مورد نایب رئیسی زنان تصمیم بگیرند و فردی را که علاقه مند به پیشرفت و توسعه بخش زنان است انتخاب کنند، نه فردی مانند معاون فعلی. رئيس جمهور. علاقه ای به زنان ندارد

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.