راهپیمایی روز جهانی قدس در بیش از 50 نقطه شهری و روستایی سیستان و بلوچستان برگزار شد

[ad_1]

ایسنا/ سیستان و بلوچستان رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی سیستان و بلوچستان گفت: راهپیمایی روز جهانی قدس با رعایت کامل توصیه های بهداشتی همانند سال های قبل از کرونا در بیش از 50 نقطه شهری و روستایی سیستان و بلوچستان برگزار می شود. شیوع بیماری قلبی».

عباس صفدری در گفت وگو با ایسنا، افزود: این مراسم معنوی روز جمعه 9 اردیبهشت ماه ساعت 10 صبح در میدان آزادی زاهدان با حضور اقشار مختلف اقشار شیعه و سنی برگزار می شود.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی سیستان و بلوچستان با بیان اینکه نامگذاری آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به نام روز جهانی قدس نشان از درایت و تدبیر معمار کبیر انقلاب اسلامی است، گفت: امام خمینی (ره) با اطلاعات و اقدام راهبردی، انتفاضه و مقاومت تا ابد زنده و پویا می ماند.

وی راهپیمایی روز جهانی قدس را فرصتی برای یادآوری مظلومیت مظلومان فلسطین و ابراز نفرت و انزجار جهانیان از رژیم صهیونیستی عنوان کرد. و یقیناً در سایه اتحاد مسلمانان جهان، توطئه خونین و جنایتکارانه رژیم طغیانگر و کودک کش صهیونیستی آشکار خواهد شد.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان با اشاره به برگزاری راهپیمایی روز جهانی قدس در بیش از 80 کشور جهان، گفت: اشغالگران قدس را از صفحه زمان پاک خواهند کرد.

صفدری مسلمانان و نظامیان ایرانی را مانند همیشه به اطاعت از فرمان امام خامنه ای (مدظله العالی) خواند و گفت: سازماندهی خواهد شد.

وی با بیان اینکه آزادی کامل قدس شریف از چنگال ظالمان و ظالمان صهیونیست آرزوی هر مسلمان آزاده ای است، افزود: با وعده الهی و وعده رهبر فرزانه انقلاب اسلامی، یقینا شجره خبیثه اسرائیل نابود خواهد شد. “

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان ضمن تاکید بر تولید محتوا در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی با هشتگ «# القدس_هی_المحور»، شعار روز جهانی قدس را سرداد: «روز قدس» جهانی قدس؛ محور وحدت امت اسلام شکست خط سازش با رژیم غاصب صهیونیستی است.

وی همچنین اعلام کرد: سردار کرمی فرماندهی مرکزی این مراسم در زاهدان، فرمانده سپاه قدس جنوب شرق کشور خواهد بود.

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.