سمت روابط عمومی، سمت مشاور و معاون در یک سازمان است

[ad_1]

ایسنا/ یزد استاندار یزد تصریح کرد: سمت روابط عمومی، سمت مشاور و معاونت در سازمان است و اگر جایگاه متفاوتی در ذهن مدیران داشته باشند، قطعاً مدیر، سازمان و جامعه جامعه متاثر می شود.

«مهران فاطمی» استاندار یزد عصر پنجشنبه در جلسه شورای هماهنگی روابط عمومی استان گفت: گستره روابط عمومی و سختی های کار در حوزه این امر بدیهی است اما نکته مهم این است که جایگاه روابط عمومی در سازمان باید مشخص شود.

وی افزود: جایگاه روابط عمومی در سازمان ها ممکن است از نظر ساختاری متفاوت باشد، اما جایگاه آن مشاور و معاون است، اما در ذهن مدیران، درآمد اگر جایگاه متفاوتی داشته باشد، مسائل روابط عمومی و اطلاع رسانی خواهد بود. به ناچار مهم است، ابتدا مدیر سازمان، سپس خود سازمان و در نهایت جامعه تحت تأثیر قرار می گیرد.

وی گفت: همانطور که در سایر موارد به دنبال مشاوره تخصصی هستیم، مدیران ما نیز باید در روابط عمومی و اعطای مقام و جوایز این موضوع را رعایت کنند و این شأن برای روابط عمومی است.

استاندار خواستار ابلاغ آیین نامه وضعیت و رتبه روابط عمومی به منظور شناخت و تقویت این حوزه شد.

وی تاکید کرد: نظرات و دستورات هیات مدیره و فعالان این بخش که در این جلسه مطرح شد باید در اولین شورای اداری سال جاری مورد بحث و بررسی قرار گیرد تا مدیریت ذینفعان بیشتر با موضوعات این بخش آشنا شوند.

وی همچنین خاطرنشان کرد: موضوع اطلاع رسانی و روابط عمومی باید در ارزیابی پایان سال مدیران هر سازمان و تجهیزات مورد توجه قرار گیرد و توسط دفتر نظارت مورد ارزیابی قرار گیرد.

وی با تاکید بر اینکه ارزیابی تجهیزات روابط عمومی به صورت ماهانه و حتی هفتگی انجام می شود، گفت: این ارزیابی نیاز به ابلاغ به مدیران دارد تا در این زمینه حساسیت بیشتری داشته باشند.

فاطمی برپایی جشن سالانه روابط عمومی را ضروری دانست و گفت: البته علاوه بر اقدامات و مقررات و همچنین تبیین جایگاه روابط عمومی، رگولاتورها و فعالان مهم روابط عمومی باید در برقراری ارتباط موثر و نظرات درون سازمانی خود کوشا باشند. مکان واقعی آنها

وی با اشاره به فضای گسترده اطلاعاتی بر ارائه آموزش های لازم در این رویکرد تاکید کرد و گفت: در مجموع خروجی فعالیت های سازمان باید منجر به رضایت مردم و ایجاد امید در بین مردم شود و این ارتباط برقرار نمی شود. جز از طریق روابط عمومی امکان پذیر است.

وی تولد یزد و عملکرد نهادهای آن در سطح ملی و بین المللی را برجسته کرد و گفت: عمق بحران های یزد از جمله بحران خشکسالی در سطح کشور باید مطرح شود چرا که بر توجه و اعتبار مردم تاثیرگذار خواهد بود. استان.

استاندار یزد با تاکید بر اینکه امروز بدون ایجاد ذهنیت جامعه به هیچ برنامه دولت، حکومت داری و تحولی دست یافتنی نیست، گفت: اکنون فاز اول طرح تحول یزد در حال اجراست، پروژه جدید در حال بهره برداری است و فاز دوم آن در حال طراحی است. این قطعا یکی از محورهای آن است، «راهبرد توسعه استان باید در حوزه روابط عمومی باشد.

وی با بیان اینکه در گذشته برنامه‌های رفاهی، تفریحی و گردشگری برای روابط عمومی و خانواده‌های آنان برگزار شده بود، خواستار تداوم برنامه‌ریزی در این زمینه با توجه به فعالیت‌های خود شد که این فعالان در مضیقه هستند.

وی در خصوص صندوق روابط عمومی در سال جاری نیز قول مساعدت 500 میلیون تومانی برای بازگرداندن این صندوق را داد و گفت: موضوع بنگاه های روابط عمومی نیز باید در شورای گفت و گوی دولت و بخش خصوصی مطرح و ضوابط آن مشخص شود. .

فاطمی در پایان دستور پیگیری در خصوص حمایت از تجهیز روابط عمومی داد و گفت: در بحث ساختار سازمانی روابط عمومی باید پیشنهادات کارشناسی داده شود تا رایزنی های ملی در این خصوص صورت گیرد.

«علی اکبر عزیزی» معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد نیز در این نشست گفت: آنچه مدیران استان را نشان می دهد روابط عمومی و بافت ملی آنهاست و اقتصاد فضای اطلاعاتی امروز بهترین شرایط بازی را فراهم کرده است. در عملیات نمایندگی خود.»کردن.

وی افزود: اگر تجهیزات و اعتبارات مناسبی برای روابط عمومی دیده نشود، قطعاً از کیفیت و انگیزه کار در حوزه کاسته می شود، در حالی که در برخی ادارات، صنعت، با مشکلات بزرگی در این زمینه مواجه هستیم.

عزیزی موضوع اطلاع رسانی واقعی و دقیق دستگاه ها به ویژه از طریق روابط عمومی را بسیار مهم می داند و می گوید: روابط عمومی می تواند افکار عمومی را به سمت حقیقت و واقعیت سوق دهد در حالی که سایر حوزه ها ممکن است این احساس مسئولیت را نداشته باشند. اندیشه.

در این دیدار تعدادی از مسئولین روابط عمومی به بیان کاستی ها و مشکلات این حوزه پرداختند.

سمت روابط عمومی، سمت مشاور و معاون در یک سازمان است

سمت روابط عمومی، سمت مشاور و معاون در یک سازمان است

سمت روابط عمومی، سمت مشاور و معاون در یک سازمان است

پست روابط عمومی یک سمت مشاور و معاون در یک سازمان است

سمت روابط عمومی، سمت مشاور و معاون در یک سازمان است

پست روابط عمومی یک سمت مشاور و معاون در یک سازمان است

پست روابط عمومی یک سمت مشاور و معاون در یک سازمان است

پست روابط عمومی یک سمت مشاور و معاون در یک سازمان است

پست روابط عمومی یک سمت مشاور و معاون در یک سازمان است

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.