شادمهر: مسئولان از برج عاج پیاده شوند و به فکر شغل باشند

[ad_1]

نماینده مردم گنبدکاووس در مجلس می گوید دولت و مسئولان باید به انحصار خودرو پایان دهند، تجهیزات پزشکی و محصولات دامی وارد کنند و از برج عاج خود خارج شوند و به فکر اشتغال باشند.

به گزارش ایسنا، امانقلیج شادمهر در جلسه علنی امروز (سه شنبه) مجلس در جمع خبرنگاران اظهار کرد: اولویت رئیس جمهور و دولتمردان در حوزه اقتصاد و معیشت است. صبر اقتصادی مردم لبریز شده است، امروز مردم ایران از فشار حداکثری در حوزه معیشتی رنج می برند و باری که در سال های گذشته بر دوش آنها گذاشته شده بود کم کم سنگین و خسته شده تا جایی که کاه بیشتری داشته باشد. مردم با پشت سر رهبری خواهند کرد.

وی افزود: صبر مردم لبریز است، بنابراین جایی برای افزایش مالیات و عوارض برای تحمیل مالیات بیشتر و امکان تصمیم گیری های اقتصادی سنگین تر و دستکاری در نهایت وجود ندارد. قیمت بنگاه های انرژی و مانند آن. شما باید از فاجعه 1401 در حوزه معیشتی و اقتصادی جلوگیری کنید.

عضو کمیته آموزش و پژوهش افزود: جهاد امروز سخت‌تر از جهاد دیروز در جبهه‌های جنوب غرب است، زیرا جهاد دیروز با تیر و ترکش بود، اما تیرها و ترکش‌های جهاد امروز نامرئی اما راهگشا است. کفاره جهاد دیروز شهادت و فداکاری است اما کفاره جهاد امروز مبارزه با اژدهایان هزاره فساد و مبارزه با پول خواهی است. کافی است جلوی مافیا و دلالان و انحصارات اقتصادی را بگیرید.

شادمهر افزود: دولت و مسئولان باید به انحصار خودرو پایان دهند، تجهیزات پزشکی و محصولات دامی وارد کنند و از برج عاج کنار بروند و به فکر شغل باشند. از آنجایی که اصل 28 قانون اساسی به مردم حق اشتغال و تکلیف دولت در حمایت و ایجاد اشتغال را داده است، مسئولان باید به دستورات حضرت آقا، سیاست اشتغال سالانه 1390، سیاست مشترک و اقتصاد مقاومتی سال 24 عمل کنند. پاراگراف های اقدام برای سیاست های ملی کارآفرینی، توانمندسازی، ایجاد شغل و تولید.

تا کی باید شاهد نفرت بی امان جوانان آواره شده به دلیل بیکاری یا خشکسالی در کشورهای دیگر باشیم؟ همچنین شاهد صدای 100 هزار جوان جویای کار در استان گلستان در ترکیه و استان های اطراف هستیم. آیا باید شاهد شکستگی جمجمه پنج هزار اسنپ سوار در گلستان و خراسان شمالی باشیم که هر روز از بیکاری جان خود را از دست می دهند؟ چرا هیچ شرکت مادر یا بانکی برای اشتغال زایی در استان گلستان وارد نمی شود؟

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.