شریان توسعه بدون اعتبار و بودجه امکان پذیر نیست

[ad_1]

ایسنا/ کردستان نماینده سنندج، کامیاران و دیواندره در مجلس گفت: شتاب توسعه در همه جا وابسته به اعتبار و بودجه است و هر چه بودجه در این راستا بیشتر هزینه شود مسیر توسعه هموارتر می شود.

سیدمهدی فرشادان امروز (4 بهمن) در اولین شورای اداری کردستان امسال از افزایش اعتبارات عمرانی در کردستان خبر داد و اعلام کرد: سال گذشته 2 هزار میلیارد تومان بوده، امسال به 2 میلیارد و 575 میلیارد تومان رسیده است. آمد

فرشادان با تاکید بر اینکه توسعه بدون بودجه محقق نمی شود، گفت: بیش از دو ماه است که بحث بودجه در مجلس مطرح شده و تلاش شده تا سهم قابل توجهی از بودجه استان کردستان در کشور به دست آید. “

وی بیان کرد: بودجه عمرانی استان کردستان در سال 99 حدود 922 میلیارد تومان بود که با تلاش رئیس مجلس برای اولین بار یک هزار میلیارد تومان به بودجه عمرانی استان اضافه شد که از آنجا از اعتبارات محروم شد. . .

فرشادان در ادامه سخنان خود بیان کرد: بودجه عمرانی کردستان امسال 25 درصد افزایش یافته است.

وی بر جهش و تبعیض مثبت نسبت به استان کردستان در تخصیص اعتبارات عمرانی تاکید کرد و افزود: کردستان با توجه به توسعه سایر استان های کشور در حال جنگ با دشمن دشمن است و اکنون نیازمند توجه جدی است.

فرشادان با اشاره به مشکل آب شرب سنندج گفت: رسیدگی به مشکل آب شرب سنندج از اولویت های کاری است و امسال اعتباری بالغ بر 225 میلیارد تومان برای این موضوع در نظر گرفته شده است.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.