شناسایی 18 بیمار جدید مبتلا به بیماری عروق کرونر قلب در کردستان

[ad_1]

ایسنا/ کردستان مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی کردستان از شناسایی 18 بیمار مبتلا به ویروس جدید کرونا طی 24 ساعت گذشته در استان خبر داد.

آرزو فلاحی گفت: هم اکنون 48 بیمار مبتلا به بیماری عروق کرونر قلب در بیمارستان های استان بستری هستند.

وی با اشاره به تعداد بیماران بستری در کردستان به تفکیک شهرهای استان، افزود: در سنندج 31 نفر، سقز یک نفر، مریوان 2 نفر، قروه یک نفر، بیجار 5 نفر، کامیاران 7 نفر و بانه یک نفر است.

به گزارش ایسنا، به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی کردستان، مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی کردستان گفت: در حال حاضر 11 بیمار مبتلا به بیماری عروق کرونر قلب در بخش ویژه (ICU) بستری هستند. .

فلاحی گفت: طی 24 ساعت گذشته هیچ بیمار مبتلا به بیماری عروق کرونر قلب در استان فوت نکرده است. 15 نفر در سقز، 154 نفر در قروه، 107 نفر در کامیاران، 161 نفر در بانه، 92 نفر در دیواندره، 76 نفر در بیجار، 191 نفر در مریوان، 24 نفر در دهگلان و 5 نفر در سروآباد. به صورت بهداشتی و طبق دستورالعمل های مربوطه دفن می شوند.

وی با تاکید بر استفاده از ماسک و اهمیت پوشش همگانی واکسیناسیون برای کنترل و پیشگیری از بیماری و انتقال آن به دیگران، گفت: واکسن کرونا باید هر چه سریعتر با انتقال به مراکز جامع ایمن سازی یا مراکز بهداشتی جامع و سه بار تکمیل آن انجام شود. .

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.