عدالت و عدالت از ویژگی های امام (ع) / امیرالمومنین (ع) الگوی تمام نشدنی انسان هاست.

[ad_1]

ایسنا/ گلستان معاون فرهنگ و تبلیغات اسلامی استان گلستان عدالت خواهی را یکی از ویژگی های بارز امام علی (ع) برشمرد و تاکید کرد: عدالت و عدالت از عناصر والا شخصیت امیرالمومنین (ع) است.

حجت الاسلام رضا دیلمی در گفت وگو با خبرنگار ایسنا، با تسلیت سالروز شهادت حضرت امیرالمومنین (ع) اظهار کرد: حضرت امیرالمومنین (ع) الگوی جاودانه و جاودانه برای همه نسل های جهان است. بشر. ، هر جا به اسلام مشغول شود. به منزل آن حضرت رفتند.

وی با بیان اینکه امام علی (ع) در مبارزه با پدیده نفاق و کفر، دفاع از رسالت، ساده زیستی، حکومت داری، ازدواج، فرزند پروری و… برای همه الگو هستند، تصریح کرد: به گفته شبلی شمیل علی (ع) نسخه ای منحصر به فرد برای همه بشریت است.

معاون فرهنگی و تبلیغات اسلامی استان گلستان با بیان شخصیت والای امیرالمومنین علی (ع) در دستگاه فکری مقام معظم رهبری گفت: مجاهدان الگوی واقعی هستند، در هر صحنه ای از اسلام ناب محمدی دفاع می کنند. امیرالمومنین (ع) آنچه را که به نفع اسلام و پیروان آن است، تنها با رضای خدا و با نیت خالص او انتخاب می کند.

دیلمی عدالت را از ویژگی های بارز امام علی (ع) ذکر می کند و تاکید می کند: عدالت و عدالت یکی از مولفه های شریف شخصیت امیرالمومنین (ع) است. او

وی چشم پوشی از خود و خود و فدای هوای نفس و منیت را برای ایستادگی در برابر فرایض خدایی از بارزترین صفات امیرالمؤمنین (ع) در نظام فکری این محور عنوان می کند. . واقع شده است.

معاون فرهنگ و تبلیغات اسلامی استان گلستان خاطرنشان کرد: حضرت علی (ع) در هر مرحله از زندگی پربرکت خود همواره خود را بنده خدا و خدمتگزار مردم و وجود حضرت دانسته است.امیرالمومنین (ع) به عنوان رهبر و فرمانده و مسئول مظهر پاکی و شفاف و صادق است و همه جا بنده خدای بهشت ​​و بنده مردم است و خالصانه برای مردم بدون چشم‌اندازی تلاش می‌کرد.

دیلمی با بیان اینکه حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی) در وصف امیرالمومنین (ع) می فرمایند که ایشان مظهر تقوا و امانت هستند و در عین حال دارای اخلاص و صداقت هستند، گفتند: امام علی (ع) سیاستمدار و رئیس جمهور بود. جهان اسلام در آن زمان در آن شرایط و فاقد وسایل ارتباطی مدرن، او اداره امور جامعه بزرگ ده‌ها میلیون نفری آن زمان را بر عهده داشت. او صادق و رک است، او به همه چیز اعتقاد دارد. گفت و آن راهنمای اوست و به همین دلیل است که کلمه امیرالمومنین (ع) در طول تاریخ همچون چراغی برای نخبگان و فرهیختگان جهان می درخشد.

وی از برگزاری برنامه های متنوع در مراسم سالگرد شهدای امام علی (ع) در استان گلستان خبر داد و افزود: با تلاش هیئات مذهبی و انقلابی و بر اساس برنامه ریزی های انجام شده در استان، برخی از برنامه ها به صورت ویژه با محوریت جلسات برگزار می شود. ” سخنرانی و سخنرانی، نشست های معرفتی و بصیرتی، موکب ها، مجالس مذهبی و … بر اساس رهنمودهای بهداشتی در توسعه معارف علوی برگزار می شود.
انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.