فجر سپاسی باید در لیگ برتر بماند

[ad_1]

سرمربی فجرسپاسی می گوید تیمش تمام تلاش خود را برای ماندن در لیگ برتر می کند.

به گزارش ایسنا، مجتبی سرآسیایی سرمربی فجرسپاسی شیراز پیش از دیدار این تیم مقابل آلومینیوم اراک در بیست و چهارمین دوره لیگ برتر انگلیس گفت: از روزی که به فجرسپاسی رسیدم پس از چند جلسه مجبور شدیم شیراز را ترک کنیم. به دلیل شرایط زمین.» و به تهران رفتیم. سه روز در تهران اردو برگزار کردیم و یک بازی دوستانه مقابل تیم گل گهر انجام دادیم. بازی خوبی مقابل گل گهر انجام دادیم و شناخت خوبی از هم پیدا کردیم. سپس به مشهد رفتیم و اردوی خود را در مشهد دنبال کردیم. ما بازیکنان خوبی داریم و آنها شرایط را کاملا درک می کنند.

وی ادامه داد: از باشگاه فجرسپاسی تشکر می کنم که توانست این اردوها را برای ما برگزار کند. تمرینات و آنالیزهای خوبی در تیم انجام داده ایم و آماده بازی با آلومینیوم اراک هستیم. حریفان در شرایط جدید، کادر فنی بسیار خوب، تکنیکی و فوتبالی غنی دارند. ما در تجزیه و تحلیل آلومینیوم بسیار خوب هستیم. ورزشگاه امام رضا (ع) مشهد کیفیت خوبی دارد و جا دارد از عوامل این مجموعه تشکر کنم. نیروی انتظامی با وجود همه سختی ها و جو متشنج موجود، به ایجاد شرایط مساعد برای برگزاری مسابقه کمک کرد.

وی در پایان گفت: هفت فینال پیش رو داریم. ما با بازیکنان صحبت کرده ایم و برای هر بازی آماده هستیم. تمام تلاش خود را می کنیم تا پرچم فجرسپاسی را به اهتزاز در بیاوریم تا این تیم در لیگ برتر بماند.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.