فن 80 ebm

فن ebm آلمان, فن 80 کندانسور, فن 80 ebm, ebm papst فن, فن ebm آلمان, فن ebmpapst, خرید فن ebmpapst, نمایندگی فروش فن ebm papst, قیمت فن ebmpapst, وارد کننده فن ebm, فن کندانسور ebm, نماینده فن ebm, فن های ebm, نمایندگی فن های ebm, فن های ebm papst, انواع فن ebm, فن اکسیال ebm, فن کندانسوری ebm, نمایندگی فن ebm papst, نمایندگی فن ebm در ایران, فروش فن ebm, فن ebm, وارد کننده ebm, نمایندگی EBM در ایران, فن 80 چیلر, فن تهویه خارجی, عامل فروش ebmpapst, خرید فن ebm, فن آلمانی, فن 80 تهویه *, فن تهویه آلمانی, قیمت فن ebm, فن تهویه ای

ولی خود فن مشکلی نداشت و کاملا سالم بود . در میان سایر محصولات ، طرفداران EC ebm-papst که در سالهای بعد وارد بازار شدند ، بر پایه این موارد بود.

نمایندگی EBM در ایران

همچنین در صورت خرید فن کویل و یا نصب و راه اندازی آن می توانید از کارشناسان و مهندسان فنی سایت مهاجر کمک بگیرید.

فروش فن Ebm

هواسازها و فن کویل ها از جمله این سیستمها به حساب میآیند که یا در کشور خودمان به تولید میرسند یا از دیگر کشورها به ایران وارد میشوند و مورد استفاده قرار میگیرند.

این عبور از طریق پره ها و تیغه هایی است که هوا در آن جریان دارد. مقدار هوایی که توسط اگزاست فن ها جا به جا می شود به ظرفیت و قدرت هواکش وابسته است و مورد به مورد تفاوت خواهد داشت.

در این نوع نظام دسته بندی که توسط «انجمن جنبش و جابجایی هوا» موسوم به AMCA ارائه شده است، هرچه شمارهی کلاس بالاتر باشد، هواکش صنعتی نیز گرانتر بوده و عملکرد بهتر و قویتری نیز خواهد داشت.

فن های Ebm

 Artic le was generat ed ᠎with G SA C ontent Gen​erator  D em​oversion !

فن تهویه آلمانی

مواد قابل پرینت در این روش، فیلامنت پلیمر های ترموپلاستیک و مواد شبه لاستیک مانند TPU و مواد فلزی به صورت غیر مستقیم (فناوری شرکت Desktop Metal) است.

فن تهویه ای

همانطور که می دانید فن ها وظیفه جابه جا کردن هوا را به عهده دارند و در ساختمان داخلی آنها یک الکتروموتور، پروانه و قاب خارجی مشاهده می شود، طراحی داخلی سیستم هواکش خانگی به این صورت است که جریان هوا به صورت موازی با محور اصلی هواکش وارد آن می شود ، راندمان و کارایی این هواکش ها معمولا 70 الی 80 درصد است.

فن کویل ها از طریق چیلر آب سرد و بوسیله ی پکیج و یا موتورخانه آب گرم مورد نیاز سیستم را تامین می کنند. Th᠎is has ​been c​reated by G SA Content G​enerator  DEMO !

نمایندگی فروش فن Ebm Papst

اگر به عنوان مثال فن های استاندارد یک چیلر آبی با فن های ZAplus در همان اندازه جایگزین شوند ، این امر منجر به کاهش قابل توجه و دائمی در مصرف برق می شود و بنابراین باعث کاهش دائمی انرژی و هزینه های عملیاتی می شود.

چیلر تراکمی آب خنک یا چیلر آبی می تواند از طریق انرژی الکتریکی، سرما و برودت ایجاد نماید. ما به عنوان شرکت سازنده کندانسور پوسته و لوله (آبی)، مدل های استاندارد آن را در ۲۳ مدل از HSE-2 تا HSE-500 ارائه داده ایم.

فن اکسیال Ebm

البته هرکدام از این هواکش ها کارکرد خاصی دارند و با اهداف خاصی ساخته شده اند، بنابراین تنها زمانی می توانید حداکثر استفاده را از آن ها کنید که انتخاب خود را به درستی و با در نظر گرفتن شرایط محیطی و نیازهای خود انجام دهید.

این مدل از مهم ترین دستگاه هایی هستند که در سالن های مرغداری و گلخانه ها مورد استفاده قرار می گیرند.

قبل از اقدام به خرید جت فن صنعتی لازم است با انواع آن آشنا شویم؛ جت فن دارای مکش یک طرفه، جت فن دارای مکش دو طرفه و جت فن چند مرحله وجود دارد، نوع مکنده یکطرفه در بزرگراه ها و تونل ها کاربرد دارد، کاربرد نوع مکنده دوطرفه در تخلیة گازها، دودهای مختلف و ذرات تولیدشدة وسایل نقلیه در بزرگراهها است و در نهایت نوع سوم که در طی چندین مرحله، هوای تازه و سالم برای کارکنان معادن تأمین میکند. Th is conte nt has be​en gener ated ​with the help of GSA  Conten t Gene​ra᠎to​r ​DE᠎MO​.

فن کندانسور Ebm

جت فن ها دارای مدل های مختلفی هستند پس باید جت فنی را انتخاب کرد که با شرایط محیط سازگار باشد و به ویژگی های موردنیاز و تمامی ویژگی هایی که جت فن انتخاب شده دارد توجه کرد تا با تعیین جت فن مناسب و حذف ویژگیهای غیرضروری هزینهها ی اضافی را کاهش داد.

فن 80 کندانسور

این ویژگی دسترسی به پروانه و تمیز کردن آن را راحت می سازد. در این تمرین باید در جلوی جملاتی که در تمرین آورده شده و شما آن ها را در فایل صوتی می شوید علامت بزیند.

فن های Ebm Papst

آن ها میتوانند میزان دود و گازهای مضر در فضا را تشخیص دهند و موجب شروع کار جت فنها شوند با این عمل فشار و مصرف انرژی وارد شده به جت فن را کاهش می دهند.

نماینده فن Ebm

یکی از عواملی که بر انتخاب جت فن تأثیر میگذارد، قیمت آن است بازه قیمت متناسب با مدل، برند، کیفیت و اندازه تغییر میکند اما همگی آنها نقش مهم و پررنگی در تهویه هوای ساختمان دارند.

نمایندگی فن Ebm Papst

تهویه و جابه جایی هوا امری است که از گذشته تاکنون مورد توجه انسان بوده و از اهمیت بالایی در اماکن و محیط های مختلف برخودار است زیرا علاوه بر تاثیری که در بهداشت یک محیط دارد در سلامتی و تنفس انسان نیز موثر است.

نمایندگی فن های Ebm

این مدل را می توان تطبیق پذیرترین مدل دانست، چراکه آن را در هر جایی می توان به کار گرفت تا جریان هوا ایجاد کرد و دمای هوا را کاهش داد.

انواع فن Ebm

استفاده از هواکش خانگی همچنین باعث می شود هوای سنگینی که در یک محل بر اثر انجام فعالیت یا وجود رطوبت ایجاد شده است به بیرون از محیط منتقل شود یا با هوای تازه بیرون جایگزین گردد البته در گذشته تهویه هوا بدون استفاده از هواکش خانگی یا سیستم های مکانیکی تهویه هوا صورت می گرفته است به این طریق که در یک ساختمان راه ورود و خروج هوا را فراهم می آوردند تا هوا بتواند به راحتی در جریان باشد.

فن کندانسوری Ebm

باید قبل از خرید این محصولات اطلاعات کافی در رابطه با نحوه نصب آنها، میزان سر و صدایی که ایجاد می کنند و همچنین درجه حفاظت و مقاومت آنها در برابر رطوبت و گردوغبار کسب کرد.

مصرف برق در هواکش محوری پایین است، مگر آنکه فشار مکش هوا به فن نیرو وارد کند که در این صورت نیاز به انرژی الکتریکی بالایی دارد.

فن کویل سقفی پلنيوم دار تهویه قابلیت امکان مکش از زير و يا مکش از پشت دستگاه را دارا ميباشد.فن کویل سقفی در مدل بدون پلنيوم از فيلتر مناسب جهت تعبيه کانال و دريچه برگشتی هوا استفاده ميشود.

استفاده از فناوری های مدرن در ساخت این سیستم ها سبب کاهش مصرف انرژی و در نتیجه افزایش بازدهی آنها شده است.

یکی از تجهیزات مهم در تاسیسات ساختمانی سیستم تهویه مطبوع می باشد، که تمامی افراد مایل به خرید سیستمی هستند که با کمترین میزان انرژی بیشترین بازدهی را داشته، همچنین به شیوه ای مدرن طبق تکنولوژی ها جدید ساخته شده باشد.

به طور مثال نوعی از این سیستم های تهویه در سوله و کارگاه ها استفاده می شوند، که فن تاسیساتی نامیده می شوند.

یکی از شرکت های فعال در این زمینه می توان به گروه تولیدی تهویه اشاره نمود، این کارخانه با بهره گیری از جدیدترین فناوری های روز محصولاتی با سطح کیفیت بسیار بالا طراحی و سالانه بنا به نیاز مشتری هزاران دستگاه تولید و روانه بازار رقابت می نماید.استفاده از ورق گالوانیزه محکم در ساخت بدنه، فن آکسیال کم صدا، فناوری های مدرن برای کاهش مصرف انرژی از ویژگی های منحصر بفرد این سیستم ها به شمار می آید.

جنس بدنه و قطعات داخلی فن کویل زمينی تهويه از ورق گالوانيزه با ضخامت بسيار بالا تهیه شده که باعث جلوگيری از ايجاد ارتعاش و صدا حین عملکرد دستگاه می گردد.

کویل این دستگاه به صورت لوله های مسی مارپیچ تهیه شده که آب دریافتی از منبع تامین کننده را در مدار به گردش در آورده و بوسیله ی فن به فضای داخلی محیط منتقل می یابد.

با کشیده شدن این هوا به iسمت فن در واقع رطوبت، گرما، آلودگی و هوای کهنه به سمت فن رفته و به محیط بیرونی مورد نظر انتقال می یابد تا در فضای داخلی جا برای هوای تمیزتر و اکسیژن بیشتر فراهم گردد.

در خرید یک هواکش مناسب برای محیط های داخلی باید به بی صدا بودن و در عین حال پر قدرت بودن این محصولات توجه کرد از طرفی سایز برش تهویه ها نیز در زمان نصب باید در نظر گرفته شود.

این دو بخش از تعدادی یونیت داخلی و یک یونیت خارجی تشکیل شده است. کاربرد جت فن صنعتی یا توربوفن صنعتی نسبت به روشهای سنتی دیگر تهویه هوا مناسبتر و کارآمدتر است.

از انواع هواکش خانگی برای تهویه هوا در اتاق های یک ساختمان ، اداره یا سرویس های بهداشتی استفاده می شود، هواکش خانگی نسبت به نوع صنعتی دارای اندازه کوچکتر و ساختار ساده تری است و تعداد پره های آن ممکن است از دو پره به بالا باشد.

جنس دریچه های خروجی پنل هواساز، فن کویل کاستی از جنس ABS مقاوم تهیه شده، دارای قابلیت نصب دريچه ورودی هوا Fresh air جهت تهويه هوا در محيط هستند.

ترکیبی از یک هسته آلومینیوم و یک پوشش پلاستیکی تقویت شده با الیاف شیشه، یک معیار کاملاً جدید در ساخت فنهای آکسیال از نظر آیرودینامیکی است.

فن کویل های سقفی توکار تهويه در قسمت زيرين تشتک درين، جهت جلوگيری از تعريق از عايق حرارتی استفاده شده است.

تمامی کويل های بکار رفته در مدل سقفی توکار از سه نوع رديف مسی با فين آلومينيومی به منظور بازدهی بیشتر بهره می برند.

در سالن های کوچک مورد استفاده قرار می گیرد و علاوه بر دارا بودن قیمت مناسب ، بدون لرزش و کم صدا است.

جت فن رادیال یا شعاعی یک نوع جت فن سانتریفیوژ با تیغه و کانال های بین تیغه ای است که هوا را بهصورت شعاعی هدایت میکند.

بر روی کوره های نگهبان (شاخه های نصب عمودی یا افقی) نصب می شود. استفاده از شير برقی سه راهه در مسير عبور از کويل ميتواند ميزان گذر آب از روی کويل و يا مسير برگشت را بدون نياز به خاموش شدن فن دستگاه طبق تنظيم به روی ترموستات کنترل نمايد.

مدت زمان مورد نیاز جهت کاهش دما در چیلر. چیلر آب خنک موراکو در مدل های MO-A30 تا MO-A230 طراحی و تولید می شود.

برای آشنایی بیشتر با ساختار و ویژگی ها و قیمت یک چیلر ۳۰ تن تبرید پیشنهاد می کنیم که این مقاله ⇐ قیمت چیلر ۳۰ تن را مطالعه بفرمایید.

در ادامه به ویژگی هریک از مدل های موجود همراه با تصاویر خواهیم پرداخت. فن کویل تهویه با موقعیت نصب زمینی در سه مدل FL ، کريوه بدون پايه و کريوه با پايه در ظرفيت هوادهی 300 الی 1200 CFM تولید و در بازار موجود می باشد.

فن کویل کاستی چهار طرفه تهویه در دو مدل ستاره با ظرفيت 200 الی 1200 CFM و در مدل اوشان در ظرفیت هوادهی 300 الی 1000 CFM با قدرت هوادهی بسیار بالا تولید و در بازار موجود می باشد.

فن کویل تهویه در مدل سقفی در ظرفيت هوادهی 300 الی 1200 CFM در دو مدل پلنيوم و بدون پلنيوم در ابعاد بسيار مناسب و ارتفاع کم جهت نصب در سقف کاذب توليد ميشود.

انواع مدل های فن کویل تهویه در ظرفیت هوادهی 200 الی 2000 cfm با موقعیت نصب زمینی، دیواری، سقفی و کاستی با بازدهی مطلوب و بدون هدر رفت انرژی تولید و در بازار موجود می باشد.

فن آکسیال در دو سطح به DIN ISO 1940 به صورت دینامیکی بالانس شده است، شامل VDE, UL, CSA, CE و GOSTمی باشد.

کلاس حرارتی موتور در این محصول B بوده و می تواند به صورت دائم، کار کند. در این بخش می توانید با ساختار و انواع هواکش خانگی آشنا شوید و محصول مناسب خود را با آگاهی انتخاب نمایید.

برای اطلاع از کاربرد انواع جت فن ، میتوانید مقالات مربوطه را مطلاعه نمایید. برای اطلاع دقیق تر از قیمت اگزاست فن میتوانید با کارشناسان پشتیبانی تهویه آماج مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید.

پیشنهاد ما به شما برای تمیزی،استفاده از جارو مرکزی آپامه است.به همین راحتی زندگی خود را مدرن و هوشمند کنید.

مدل های مختلف هواکش صنعتی را می توان به هواکش های پایه دار زمینی، هواکش های دیواری که روی دیوار و پانل ها نصب می شوند، هواکش های کانالی و دمنده ها تقسیم کرد.

برای مثال، هواکش های صنعتی پایه دار احتیاجی به نصب شدن روی جای خاصی ندارند. با توجه به وجود آب داغ در داخل کویل هنوز محیط به واسطه وجود این مبدل حرارتی در دستگاه گرم باقی می ماند اما در دستگاه های داکت اسپیلت شرکت سامان تهویه آسیا با توجه به اضافه شدن شیر سه راه الکترونیکی که توانایی 12000 استپ در هفت میلی متر را دارا می باشد می تواند دبی ورودی آب گرم به کویل را مدیریت نماید و در نهایت باعث قطع کامل ورود آب گرم به کویل شود .

در این فنها، هوا از بخش پروانه به سمت پرهها حرکت کرده و انرژی جنبشی آن زیاد میشود. با افزایش قدرت موتور، ضمانت نامه معتبرتر که مدت زمان بیشتری دارد و شرکت معروف تری آن را تولید کرده است، قیمت نیز افزایش خواهد یافت.

هیتر گازی فن دار انرژی مدل 640 (فن آلمانی) دارای گواهی نامه CE نیز هست . الکترو موتور فن کویل تهویه زمينی دارای 3 نوع دور متفاوت کند، متوسط و تند ميباشد که با توجه به نیاز دمایی محیط می توان دور فن را تغییر و تنظیم نمود.

اين مدل از فن کویل مجهز به پمپ درين آب، تشتک کندانس جهت جلوگيری از آب پمپ شده به داخل تشتک دستگاه ميباشد.

معمولا آنها به عنوان یکی از چهار نوع نصب استاندارد مطابق با استاندارد AMCA 210 آمریکا را مورد آزمایش قرار می دهند.

چگونه میتوان میزان نویز را آزمایش کرد؟ جت فن F300 ساده می تواند با زاویه و مسیر ثابت، مقادیر مختلف هوا را تهویه کند.

اگزاست فن (Exhaust Fan)، یک فن جهت تهویه هوای داخل فضایی محصور شده است که این کار را با کشیدن هوا از محیط داخل به محیط خارج انجام میدهد.

قدرت حرارتی هیتر گازی انرژی مدل فن آلمانی 640 برابر 45000 کیلوکالری است. هیتر های برقی فن دار انرژی مدل EH 0045 می توانند گرمای حجمی به حدود ۷۰ متر مکعب را تامین کنند.

هیتر تابشی GR 0100 انرژی یک از بهترین راهکارهای گرمایشی جهت نصب در سوله کارخانجات، تعمیرگاه، انبار، سالنهای بارگیری، خشک کن صنعتی و ایستگاه آتش نشانی است.

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.