قیمت مبدل حرارتی آلفالاوال

و از مزیت آن می توان به این موارد اشاره کرد که ظرفیت گرمایش و سرمایش قابل تغییر دارد و در صورت آسیب دیدن قطعات می توانند به سرعت تعویض شوند.

همانطور که در مبحث مبدل حرارتی صفحه ای واشردار اشاره شد، هزینه طراحی و ساخت مبدل های حرارتی صفحه ای واشر دار به دلیل طراحی نمایندگی آلفالاوال در ایران قالب های پلیت ها و واشر های مبدل حرارتی، پرس ها و کلیه مراحل تولید قطعات مبدل حرارتی صفحه ای، قابل توجه و تا حدودی بالا است.

شرکت آلفالاوال با 120 سال سابقه در زمینه تولید با کیفیت ترین و کارآمد ترین مبدل های حرارتی صفحه ای دارای 28 مرکز تولید در سراسر جهان می باشد و مبدل های حرارتی صفحه ای عرضه شده توسط نماینده رسمی شرکت آلفالاوال در ایران بطور مستقیم از کمپانی آلفالاوال در سوئد تامین می گردند .

M3 ظرفیت های معمول سرعت جریان مایع تا 4 کیلوگرم در نمایندگی آلفالاوال در ایران ، بسته به نوع رسانه ، افت فشار مجاز و برنامه دما.

M6 ظرفیت های معمول سرعت جریان مایع حداکثر تا 16 کیلوگرم در ثانیه (250 گرم در دقیقه) ، بسته به نوع رسانه ، افت فشار مجاز و برنامه دما.

تعداد صفحات با توجه به میزان جریان ، خصوصیات فیزیکی مایعات ، افت فشار و برنامه دما تعیین می شود.

3. کلیه مبدل های حرارتی صفحه ای جوشی آلفالاوال که در سایت دما گستران به نمایش گذاشته شده است دارای کارت گارانتی نماینده رسمی شرکت آلفالاوال با درج شماره سریال مبدل با 1 سال گارانتی و 10 سال خدمات بعد از فروش (در صورت عدم انجام اسید شویی غیر استاندارد مبدل ) می باشند.

در خلال سال­های 1910 تا 1916، دستگاه شیردوشی توسط آقای گوستاف دلاوال طراحی شد و اولین سپراتور برای خالصسازی روغن به فروش رسید.

اصول کار کانال ها بین صفحات تشکیل شده و درگاه های گوشه ای به گونه ای مرتب شده اند که دو رسانه از کانال های جایگزین عبور کنند.

صفحه و صفحه فشار بین میله بالا و میله پایین ثابت می شوند ، که هر دو به یک ستون پشتیبانی ثابت می شوند.

ساختمان مبدل از یک قاب صفحهای ثابت (Frame plate)، قاب صفحهای متحرک (pressure plate)، میله بالایی (carrier bar)، میله پایینی (Guide bar)، ستون محافظت کننده (Support post) و همچنین پیچ و مهرههای محکم (Tie bolt) تشکیل شده است.

این احتمال وجود دارد که سیالی که گرم می شود مبدل را در دمای بالاتر از دمای خروجی سیال گرم کننده بگذارد.

این خطوط صنعتی دائماً ارتقا می یابد و به زودی برای کل خط تولید صنعتی مناسب و استاندارد خواهد بود.

مبدل حرارتی آلفالاوال این شرکت معتبر و شناخته شده پیشرو در تولید محصولات و ارائه راه حل های مناسب در ساخت سیستم های انتقال حرارت،تصفیه آب، انتقال و جابجایی سیالات می باشد.

این شرکت به عنوان یکی از پیشگامان تکنولوژی مبدلهای حرارتی، سپراتور و انتقال سیالات در جهان شناخته شده است و دارای بیش از 2500 ثبت اختراع می باشد.

۱-شکل جریان سیال در این مبدل ها به گونه ای است که می توان مبدل حرارتی آلفالاوال صفحه ای پلیت با یک سرعت کم، اغتشاش زیادی در جریان به وجود آورد وهمین موضوع باعث تبادل حرارت بالاتری می شود.

راندمان تبادل حرارتی و مقدار کنترل فرآیند در یک مبدل حرارتی صفحه ای وابستگی زیادی به ضخامت صفحات دارد. مشخصات دستگاه: مبدل های صفحه ای آلفالاوال یکی از مناسب ترین تکنولوژی ها برای تبادل حرارتی در صنایع مختلف می باشد.

مبدل حرارتی صفحه ای آلفالاوال انواع مختلفی دارد برای طیف گسترده ای از کاربرد های سرمایشی و گرمایشی مناسب است.

ضروری به ذکر می باشد که هرکدام از همین دستهها هم شامل دسته های مختلفی است. این مبدل اهمیت متاع صفحات اتصالات و پوشش صفحه ها استنلساستیل 316 ایجاد شده و جوشکاری آن از مس ساخته شده است.

در همین مبدل حرارتی تعداد صفحه ها و میزان اتصالات محل ورود و خروجی و محل قرارگیری آنان به مواردی مانند، مشخصات فیزیکی سیالها، دبی سیالها، دماهای محل ورود و خروجی، حداکثر فشار، افت فشار بخار و گنجایش حرارت بستگی دارد.

برنامه ها برای وظایف گرمایشی و سرمایش شما می توان از مبدل های حرارتی صفحه ای صنعتی آلفا لاوال استفاده کرد.

Article h​as be​en generat᠎ed wi th GSA Con᠎tent Gener᠎at or ​DEMO!

در واقع مبدل های حرارتی در هر دو فرایند سرمایش و گرمایش به کار گرفته می شوند. جریان موازی – دو سیال در یک انتهای مبدل حرارتی وارد می شوند و در یک جهت ، به موازات یکدیگر جریان می یابند.

جریان شمارنده – دو مایعات در انتهای مخالف مبدل حرارتی وارد می شوند و در مقابل یکدیگر جریان می یابند.

این صفحات اجازه می دهند که فقط با استفاده از تنها دو صفحه موجود در مبدل حرارتی صفحه ای آلفالاوال، تا حداکثر ۱۰ کانال با هم ترکیب شوند .

در این مبدل ها سیال گرم درون لوله ها و یا کانال هایی با سطوح فین دار حرکت می کند.

در مبدل حرارتی پوسته و لوله امکان تغییر جنس تیوبها و ضخامت آنها نسبت به دیگر مبدل ها بیشتر است.

معمولا ابعاد این دسته از مبدل ها در مقایسه با سایر مبدل های لوله ای کمتر است زیرا انتقال حرارت در مسیر های منحنی و پیچ دار بیشتر از مسیر مستقیم است.

در حقیقت، به لطف تنظیمات جدید این صفحات، مبدل های حرارتی T10 می توانند از یک پیکربندی با دقت بیشتر پشتیبانی کنند، بدون آنکه عملکرد حرارتی و افت فشار را به خطر بیاندازند.

ظرفیت این سپراتور به ۱۳۰ لیتر در هر ساعت میرسید. به همین ترتیب ، نرم افزاری برای مدیریت رسوب مبدلهای حرارتی در دسترس است.

بسته های نرم افزاری نیز برای بررسی رسوب با بررسی عملکرد مبدل حرارتی در طول زمان در دسترس هستند. با این طراحی، می توان جریان های نا هموار بهتری داشته داشت و این امکان را فراهم می کند که عملکرد مبدل حرارتی را با توجه به موقعیت خاص آن در فرآیندها بهینه کند.

این مبدل در سیستمهای سرمایشی که گاز سردکننده به شکل مستقیم در مبدل جریان دارد، کاربرد دارد. در تولید نوشیدنی های گازدار، پاستوریزاسیون و سایر عملکردهای گرمایشی و سرمایشی در بهداشت و در مواردی که بهداشت بسیار اهمیت دارد مانند صنایع لبنی، غذایی، آشامیدنی و دارویی کاربرد دارند.

اینها در برگه های محصول زیر به تفصیل آورده شده است. قیمت محصول کم است. بطور مثال اگر تنها به دنبال قیمت کمتر هستید، ممکن است در زمانی کوتاه مجبور شوید دوباره نه تنها همان هزینه را متحمل شوید بلکه هزینه مازادی برای درخواست تان پرداخت کنید.

برای طراحی و سفارش انواع مبدل های حرارتی صفحه ای قاب و واشر دار GEA (Kelvion)، بریز پلیت های GEA (Kelvion) یا مبدل های جوشی GEA (Kelvion)، انواع پلیت و واشر (گسکت های) های GEA (Kelvion) اورجینال یا با برند غیر اورجینال اسپانیایی لیگو (Laygo Gaskets) با بهترین قیمت و بالاترین کیفیت با ما در تماس باشید.

این نوع مبدل حرارتی با طراحی صفحات طراحی CLIP-LINE باعث کوچکتر شدن اندازه ورودی و خروجی و عملکرد بالا و افزایش سطح تماس شده است.

این صفحات بهوسیله جوش مس در کوره بدون هوا جوشکاری میشوند؛ بنابراین این صفحات در برابر فشار و دمای بالا دارای مقاومت بالایی خواهد بود.

پلیت های آلفالاوال frontLine از واشر های بدون چسب ساخته شده اند؛ مواد واشرهای مبدل سازگار با FDA و نگهداری آسان و طول عمر بالایی دارند.

مبدلهای حرارتی صفحه ای آلفالاوال با واشر از چندین ورق از فلز نازک برای ایجاد کانال تشکیل شده است. همچنین در صورت استفاده از مبدل حرارتی صفحه ای آلفالاوال مدل CB60-60L در سیستم های گرمایش از کف به ازاء هر متر طول لوله PEX کار شده در کف، حدود 136 کیلو کالری ظرفیت گرمایش برای انتخاب مبدل حرارتی مورد نیاز در نظر گرفته شود.

همچنین در صورت استفاده از مبدل حرارتی صفحه ای آلفالاوال مدل CBH16-25H در سیستم های گرمایش از کف به ازاء هر متر طول لوله PEX کار شده در کف، حدود 136 کیلو کالری ظرفیت گرمایش برای انتخاب مبدل حرارتی مورد نیاز در نظر گرفته شود.

مبدلهای حرارتی صفحهای معمولاً در جریان سیالاتی با فشار پائین تر از ۲۵bar و دمای کمتر از ۲۵۰ درجه محدود میشوند.

جریان متقاطع – دو مایعات عمود بر یکدیگر جریان دارند. مدل مبدل حرارتی صفحه ای آلفالاوال مورد نیاز برای شرایط ویژه از روی نوع سیال های درگیر در فرآیند، فشار و دمای دو طرف و دبی سیال مصرفی، از طریق نرم افزار CAS کمپانی آلفالاوال محاسبه شده و در صورت نیاز مشخصات فنی فرآیند با سربرگ Alfa Laval در اختیار قرار می گیرد.

نرم افزار پیشرفته ای برای کمک به طراح در این فرآیند در دسترس است. زمانی که این صفحات بر روی هم قرار می گیرند، نقاط تماس فلز به فلز یک ساختار محکم و انعطاف پذیری را بوجود می آورند که می توانند فشار زیادی را تحمل کنند.

• افت فشار مجاز میتواند در بازه گستردهای تغییر کند و میتوان طراحی را برای هر سیال به صورت مستقل انجام داد زیرا انواع زیادی از آرایش جریان در پوسته و تیوب باندل وجود دارد.

به همین جهت امکان رسوب گیری مبدل کاهش یافته ، فاصله بین هر دوبار تمیز کاری افزایش می یابد و مبدل مدت زمان زیادی بدون کاهش راندمان در سیستم باقی خواهد ماند.

کاهش fouling نیز در نظر گرفته شده در طراحی است و می تواند شامل در نظر گرفتن فن آوری های مختلف ، سرعت ، بای پس برای تمیز کردن HX جداگانه در طول عملیات ، و ترکیب مبدل های حرارتی اضافی باشد.

شما بیشترین بازیابی حرارت را به دست می آورید و میزان استفاده از رسانه های گرمایشی و سرمایشی کاهش پیدا می کند.

برآورد هزینه های تمیز کردن مبدل های حرارتی در مقابل منافع اقتصادی (از نظر کاهش مصرف انرژی) نیز محاسبه می شود.

این نوع مبدل حرارتی از نوع واشر است که امکان تمیز کردن صحفات را آسان می کند. این نوع مبدل نشت کمتری نسبت به نوع واشر دارد و فشرده تر از نوع واشر است.

سپس با پیچ و مهره بین صفحات فشرده می شود. بسته صفحه بین یک صفحه قاب ثابت و یک صفحه فشار متحرک جمع شده و با پیچ و مهره های فشرده شده.

راه راه صفحات عبور بین صفحات را فراهم می کند ، از هر صفحه در برابر صفحه مجاور پشتیبانی می کند و تلاطم را افزایش می دهد ، در نتیجه انتقال گرما کارآمد است.

انتقال گرما با استفاده از یک یا چند حالت انتقال ، هدایت ، همرفت یا تابش انجام می شود. مبدل حرارتی (Heat Exchanger) سیستمی جهت انتقال مبدل حرارتی حرارت بین دو یا بیش از دو سیال (مایع / گاز) می باشد.

یکی از مدل های جدید آن ساخته شده با یک مفهوم جدید انقلابی، T10 است که باعث سازش بین راندمان می شود و افت فشار را از بین می برد.

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.