قیمت گندم و نان در آذربایجان غربی تغییری نکرد

[ad_1]

ایسنا/ آذربایجان غربی رئیس هیئت مدیره غلات و خدمات بازرگانی آذربایجان غربی گفت: در حال حاضر قیمت گندم و نان برای مصرف کنندگان تغییری نکرده است و در صورت افزایش قیمت به تولیدکنندگان نان اطلاع رسانی می شود.

امید زینالی امروز 6 اردیبهشت ماه در جلسه ستاد امنیت غذایی استان که در سالن شماره یک ساختمان جهاد کشاورزی استان با محوریت بررسی مشکلات آرد و نان برگزار شد، گفت: مصرف نان در ماه مبارک رمضان. لواش در بین مردم کم شده و مصرف نان روغنی و سنگک افزایش یافته است که بعد از ماه مبارک رمضان به حالت اولیه باز می گردد.

وی بر لزوم تهیه نقشه راه جامع برای ساخت صنعت آرد و نان در استان تاکید کرد و افزود: دلیل اصلی اشتباهات واحدهای نانوایی مربوط به واحد لیزینگ بهره برداری است که بدون مجوز نیاز به ساماندهی دفع است.

قائم مقام هیأت مدیریت استقرار امنیت غذایی استان همچنین از رسیدگی به 2102 فقره تخلف یک مغازه نان فروشی به ارزش 16 میلیارد و 917 میلیون ریال در استان از بدو تأسیس سازمان امنیت غذایی خبر داد.

آقای محمدعلی رحیمی افزود در زمینه آرد و نان ۱۶۱۷۲ مورد بازرسی و نظارت از تأسیسات تولید نان انجام شده و بیشترین بازرسی مربوط به شهرستان های میاندوآب، ارومیه، سلماس و خوی بوده است.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.