لیبل گلاسه اورجینال

مزاياي برچسب لیبل گلاسه کاغذي مات که به شکل سفارشي با Avery Industrial چاپ مي شوند

برچسب هاي سفارشي برگه سفيد شفاف خط مش حلي کارآمد و مقرون به صرفه براي ارسال پستي، حمل و نقل، سازماندهي و ساير به کارگیری هاي عمومي هستند. برگه سفيد مات ممتاز، چسب دائمي و چاپ کارشناس کنتراست بالايي را براي افزايش خوانايي براي اشخاص و اسکنر بارکد آماده مي کند.

 

 

با به کارگیری از قابل انعطاف افزار آنلاين ما، مي توانيد برچسب هاي سفارشي خویش را طراحي و پیشنهاد دهيد تا در ادامه يک پورتال بی آلایش چاپ شوند. قالب‌هاي خالي براي اندازه‌هاي برچسب استاندارد به شما اين قابلیت را مي‌دهند که به راحتي طرح برچسب سفارشي خویش را آپلود و اعمال کنيد يا يک الگوي طراحي حرفه‌اي را براي تصحیح تعیین کنيد.

 

 

برچسب‌هاي کاغذي سفارشي همه‌کاره در ادامه انواع و اندازه‌هاي مختلف، با روکش مات صاف براي علامت‌گذاري آسان وجود دارند. براي شروع، به سادگي يک میزان و صورت را تعیین کنيد، طرح خویش را اعمال کنيد و برچسب هاي سفارشي شما در ادامه کاهش از 3 روز کاري ارسال شود. سوای هزينه خط مش اندازي يا دوران پردازش فايل اضافي.

 

 

برچسب‌هاي برگه سفيد چاپ شده سفارشي از چوبي ساخته شده‌اند که از جنگل‌هايي که طبق با استانداردهاي زيست‌محيطي دقيق مديريت شده‌اند و داراي گواهينامه انجمن بررسی بر بیشه (FSC®) هستند. برچسب هاي سفارشي تاييد شده FDA 21 CFR 175.105 با چسب دائمي براي تماس غيرمستقيم با مواد غذايي ايمن هستند.

 

 

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.