لیگ بسکتبال با مشتاقان منتظر مهیج ترین/پرافتخارترین بازی فینال است

[ad_1]

تقابل تیم بسکتبال شهرداری گرگان و ذوب آهن اصفهان در مراحل پایانی این مسابقات می تواند یکی از هیجان انگیزترین فینال های لیگ ایران قم در سال های اخیر باشد.

به گزارش ایسنا، با پایان یافتن مرحله نیمه نهایی لیگ برتر بسکتبال مردان ایران، دو تیم ذوب آهن اصفهان و شهرداری گرگان موفق به دریافت جواز حضور در فینال این فصل شدند تا هواداران شاهد یکی از این مسابقات باشند. هیجان انگیزترین فینال چند فصل گذشته

در فینال این فصل که از فردا دوشنبه آغاز می شود، ذوب آهنی با 9 قهرمانی معتبرترین تیم لیگ حضور دارد و پس از یک دهه برای تکرار قهرمانی خود به فینال راه یافته است. تیمی که خیلی ها در ابتدای فصل فکر نمی کردند به چنین موفقیتی دست یابد.

در مقابل، شهرداری گرگان، مدافع عنوان قهرمانی، یکی از پرطرفدارترین تیم های لیگ برتری است که به تشویق پرشور هوادارانش شهرت دارد. حتی بسیاری حضور این تیم در چنین جایگاهی را به داشتن چنین هوادارانی نسبت می دهند.

لیگ بسکتبال با مشتاقان منتظر مهیج ترین/پرافتخارترین بازی فینال است

در چهار فصل اخیر لیگ برتر، تیم شهرستانی سه فینال و یک فصل به عنوان رهبر لیگ قهرمان شده است که به دلیل کرونا با نصف پشت سر گذاشته شده است. گرگانی هایی که در 4 سال گذشته فوق العاده بوده اند و حالا برای اثبات شایستگی به دنبال کسب دومین قهرمانی متوالی خود در لیگ هستند.

اما اصفهانی‌ها به‌عنوان مدعی و ستاره‌هایی چون ارسلان کاظمی، سجاد مشایخی، فرید اصلانی و آرمان زنگنه، در این فصل با وجود نداشتن حتی یک بازیکن خارجی، عملکرد فوق‌العاده‌ای از خود به نمایش گذاشته‌اند که آن‌ها را به یکی از کم‌تلاطم‌ترین تیم‌های لیگ تبدیل می‌کند.

علاقه مندان به گرگانی نیز ستاره هایی مانند محمد جمشیدی، میثم میرزایی، رسول مظفری، سجاد را به عنوان مدافعان عنوان قهرمانی و دارایی های جادویی مانند پتی پری را پذیرفته اند که آنها را به یک تیم خطرناک تبدیل کرده است. پتی که نزدیک به 5 سال است گرگانی ها را دوست دارد، یکی از اعضای اصلی تیم مهران حاتمی است.

لیگ بسکتبال با مشتاقان منتظر مهیج ترین/پرافتخارترین بازی فینال است

با توضیحات بالا تقابل شاگردان فرزاد کوهیان و مهران حاتمی در سری 5 قطعا یکی از جذاب ترین فینال های بسکتبال خانگی در سال های اخیر خواهد بود، دومین قهرمانی متوالی را جشن بگیرید؟

برنامه دیدارهای پایانی لیگ برتر انگلیس

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.