مراکز انتقال خون ایلام از شب قدر تا ساعت 24 باز است

[ad_1]

مراکز انتقال خون ایلام از شب قدر تا ساعت 24 باز است

ایسنا/ ایلام مدیرکل انتقال خون استان ایلام با تشریح جزئیات عملکرد پایگاه های انتقال خون استان ایلام، لیالی قدر، گفت: نوع دوستان و اهداکنندگان خون می توانند برای خون گیری تا ساعت ۲۴ به پایگاه انتقال خون ایلام در لیالی مبارک قدر مراجعه کنند. سوگند – دشنام.

دکتر مهدی اکبری دهبلایی در گفت وگو با ایسنا، با بیان اینکه تقاضا برای خون و فرآورده های آن محدود به زمان خاصی نیست و نیاز همیشه وجود دارد، اظهار کرد: خون گیری در ماه مبارک رمضان در سه شیفت روشن و تاریکی انجام می شود. و همچنین شیفت شب بعد از افطار تا نیمه شب ادامه دارد.
وی با تاکید بر اینکه انجام این عمل خداپسندانه یقیناً در ماه مبارک رمضان ثواب مضاعف خواهد داشت، افزود: زمان خونگیری پایگاه انتقال خون ایلام در لیالی قدر روز چهارشنبه 19 ماه مبارک رمضان، جمعه 21 ماه مبارک رمضان است. و یکشنبه 23 ماه مبارک رمضان از ساعت 9 شب. حداکثر 24 شب می باشد.
اکبری دهبلایی به استقبال روزه داران ایلامی در شب های این ماه مبارک اشاره کرد و گفت: استقبال خوبی از فعالیت اهدای خون در پایگاه های انتقال خون استان ایلام صورت گرفته است که جا دارد از مردم ایلام تشکر کنم. فداکار در این.
مدیرکل انتقال خون استان ایلام تاکید کرد: افراد 18 تا 60 سال می توانند با در دست داشتن کارت ملی به پایگاه انتقال خون ایلام مراجعه کنند.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.