مهلت سه ماهه تعیین تکلیف انبارهای دارایی خوزستان

[ad_1]

ایسنا/ خوزستان رئیس کل دادگستری خوزستان گفت: ظرف سه ماه آینده کالاهایی که حکم آنها هم در دادگاه و هم در بنیاد تعزیه صادر شده است باید تحویل و از انبار خارج شود.

علی دهقانی وی در یک حمله به انبارهای سازمان خرید و فروش املاک استان خوزستان، اظهار کرد: تمامی این انبارها باید دارای شناسنامه و تمامی اطلاعات لازم در شناسنامه باشد.

به گزارش ایسنا به نقل از دادگستری خوزستان، وی افزود: برخی از کالاهای سال های گذشته موجود در این انبارها تحویل نشده است. بدین منظور مهلتی برای سازمانهای مسئول اعم از دستگاههای دولتی و یا مراجع قضایی در موارد مفتوح در نظر گرفته شده است که در اسرع وقت و در مهلت مقرر اقدام و احکام صادره را جهت اجرا به سازمان مالکیت تقدیم نمایند.

آقای دهقانی گفت: اما حجم بالای کالاهای عقب افتاده در این انبارها مربوط به سال های گذشته است، مراحل قضایی، قانونی را طی کرده و باید تعیین تکلیف شود، یعنی در صورت وجود شرط مصرف به مزایده گذاشته شود. باید تدابیری اندیشیده شود و برخی از غیر مصرفی ها معدوم و معدوم شوند.

رئیس کل دادگستری خوزستان گفت: در بازدید بعدی اقداماتی که برای آن مهلت سه ماهه تعیین شده رصد و بررسی می شود و پس از آن دستورات لازم صادر خواهد شد.

وی افزود: تعزیرات باید با تعیین شعب ویژه و تعیین تکلیف این پرونده ها در بازه زمانی مشخص، رسیدگی به پرونده ها را تسریع بخشد. در محاکم و محاکم در صورت لزوم شعب ویژه تشکیل می شود.

صادق جعفری چگنی، دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان خوزستان وی همچنین گفت: در بازدید از انبارهای اموال استان خوزستان در نحوه نگهداری کالا از توقیف تا اجرا و مهلت سه ماهه که از سوی رئیس کل دادگستری تعیین شده بود، مشکلاتی وجود داشت.

وی گفت: هفته گذشته اقداماتی برای تعیین ماموریت و برنامه ریزی در این زمینه انجام شد.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان خوزستان افزود: برخی از این کالاها بسیار فاسد شدنی هستند که بر اساس قانون قاچاق کالا و ارز، رفع توقیف و فروش کالای آسان آسیب دیده، شرایط قانونی دارد و عذر قابل قبولی در آن وجود ندارد. این رابطه.”

جعفری چگنی گفت: همچنین در خصوص کالاهایی که باید در بازار توزیع شود، سازمان غذا و دارو باید در این مورد نظر داشته باشد و به وظیفه خود عمل کند تا بتوانیم بخشی از کالاهای موجود در این انبارها را از طریق حمایت تهیه کنیم. سازمان های.” افراد نیازمند جامعه

وی افزود: برخی از کالاها باید به صاحبان خود بازگردانده شود و برخی نیز برای رفع نیاز جامعه روانه بازار شود که در تمامی این شرایط حفظ سلامت کالا بسیار مهم است.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.