نحوه توزیع «غذای گرم» بین نیازمندان در ماه مبارک رمضان

[ad_1]

رئیس سازمان اطعام مهدوی و هیئت حسینی با اشاره به جارو کردن غذای مهدوی به عنوان یکی از برنامه های این سازمان در ماه مبارک رمضان، نحوه شناسایی فقرا و توزیع غذا را تشریح کرد.

حبیب الله آسوده در گفت وگو با ایسنا، وی در تشریح برنامه های این سازمان در ماه مبارک رمضان گفت: با وجود همه مشکلات اقتصادی که تاکنون وجود داشته، کمک های مردمی در جشن نیکوکاری با رشد 40 درصدی همراه بوده است.

وی با بیان اینکه کمیته امداد سه برنامه موثر را برای ماه مبارک رمضان در دستور کار دارد، افزود: یکی از برنامه ها اطعام مهدوی نام دارد که باید اقشار مختلف برای امر کار تلاش کنند، عزم امام زمان و فرهنگ غذایی مهدوی باید باشد. در ملت شکل گرفته است.

رئیس اداره اطعام مهدوی و حسینی با اشاره به روند اطعام مهدوی و نحوه توزیع غذای گرم بین نیازمندان گفت: مراکز خیریه، گروه های جهادی و… غذا در آشپزخانه های عمومی طبخ و با رعایت نکات بهداشتی در بین نیازمندان توزیع می شود. نیازمند

آسوده با بیان اینکه در منازل غذای گرم توزیع شد، گفت: نیازمندان از طریق مراکز خیریه کمیته امداد، موسسات خیریه، مساجد و پایگاه بسیج شناسایی شدند.

رئیس ستاد اطعام مهدوی و حسینی گفت: پیش‌بینی می‌شود تعداد آشپزخانه‌هایی که برای جارو کردن غذای مهدوی فعالیت می‌کنند بیشتر از سال گذشته باشد.

آسوده همچنین تاکید کرد: نیکوکاران نیز می توانند با شماره گیری شماره سفارش 12* و یا شماره کارت 6277607777777777 کمک خود را برای نیازمندان ثبت کنند.

وی با اشاره به یکی دیگر از برنامه های کمیته امداد در ماه مبارک رمضان گفت: هفته ایتام در نیمه ماه مبارک رمضان است و همکاران ما در این ماه پیگیر بحث ایتام در ماه رمضان هستند.

به گزارش آسوده، در حال حاضر بیش از یک میلیون و 150 هزار حامی به حدود 400 هزار کودک یتیم و نیکوکار زیر 18 سال کمک می کنند.

آسوده گفت: هر ایرانی می تواند با مراجعه به سایت ekram.emdad.ir و ماهانه 10 هزار تومان از یک یتیم و محسنین زیر 18 سال حمایت کند.

آسوده با اشاره به یکی دیگر از برنامه های این سازمان گفت: به همکاران توصیه شد از یک هفته قبل از شروع ماه مبارک رمضان با کمک خیران و مراکز خیریه نسبت به توزیع بسته های معیشتی بین خانواده های محروم با اولویت بندی مناطق محروم و حاشیه شهرها اقدام کنند.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.